reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
niestety małżonek nie przekonał się do Kalinki :( Ale Ala wszystkim nam się b. podoba i rozważaliśmy ją już jako imię dla starszej córki :)
 
reklama
U nas stanęło jednak na Wojtusiu, a na drugie chyba Marcin - po tacie:tak:
 
Ja tez chcialam dac drugie imie mojemu Olafowi.. Olaf Nikodem... No ale moj kategorycznie zabrobil nadawania dzidzi drugiego imienia.. Bo on tez nie ma :eek::dry: No ale, ok;-) I tak sie ciesze, ze tak szybko wybralismy zgodnie Olafa i juz tak zostalo... Wszyscy wiedza, ze Olaf przyjdzie na swiat;-)
 
Mój maż też nie ma:tak: ale na swoje sie nie pogniewa:-D Ada ma drugie imię po babciach, bo mają tak samo na imię i po kłopocie - ot taki sposób miałam na drugie imiona:-)
 
a u nas będzie Wiktoria Maja :) w razie jak by jej się nie podobało Wiktoria to może jej się Maja będzie podobać :-Dhehehe... w sumie to myślałam przez moment żeby jej dać na drugie imię Monika :-p ale już nie będę takim narcyzem :-)
 
u nas Antek Tadeusz, drugie po moim dziadku który zmarł niedawno a którego bardzo kochałam. I ja i A. mamy fatalne 2 imię i mam nadzieję że mały Tadeusza polubi.
 
U nas znowu dyskusja nad imieniem wywiązała :-( Ja i moja rodzina już się przyzwyczailiśmy do Jagody, ale u T zdecydowanie na tapecie Alicja. Boję się, żeby nie było tak, że jedni dziadkowie będą mówić Jagusia, drudzy Alusia i dziecko dostanie kompletnego pomieszania z poplątaniem:-:)-( Aaaaa już mam tego dość :-( No nic jeszcze mamy troszkę czasu :-)
 
reklama
U nas będzie Wojtuś, to już pewne, na sesji układaliśmy literki ze scrabli właśnie z tym imieniem - także to do czegoś zobowiązuje :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry