reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

reklama
myślę, że każdej świtają w głowie jakieś fajne imionka :tak: ja dla dziewczynki to zdecydowanie BLANKA a dla chłopca MIŁOSZ albo REMIGIUSZ ale do tego czasu napewno będę miała jeszcze ze sto innych propozycji hehe :) i czuje, że to będzie syn:) nie wiem czemu hehe:)

 
O kurcze. Ja sama mam wielki problem z wyborem imienia dla mojej niuni. Jest kilka sympatycznych imion ale jakoś nie mam do nich przekonania.
Karina
Nina
Małgosia
Ewa
Daria
Dagmara
 
no mam tak samo jak Ty :)

ojej pomyliłam okienka, przegladałam wątki z imionami i napisałam nie tam gdzie chciałam :zawstydzona/y: przepraszam
 
Ostatnia edycja:
mi chodzi po glowie Oliwia albo poprostu Marysia a nad imieniem dla chlopca sie nie zastanawialam bo mam juz jednego i tym razem chcialabym coreczke
 
U nas przy pierwszym dziecku ja miałam wybierać dla chłopca a mąz dla dziewczynki no i wybrałam ja:-D:-D:-D a teraz czuję że będzie córeczka więc nie zastanawiam się nad im ieniem chociaż bardzo chciałabym Igę to m yślę że to nie przejdzie
 
a ja myślałam nad wieloma ale obecnie najbardziej Basia, Amelka i Zuzka a dla chłopca Mateusz i Filip
 
reklama
Postanowiłam trochę rozruszać to forum...Wiemy wszystkie że najważniejsze żeby się urodziło zdrowe dzieciątko no ale...Co Wy na to żebyśmy zrobiły sobie listę, potem po USG wpisały co było widać a na sam koniec sprawdziły nieomylność lekarzy? ;-)
To ja zacznę :-) Dopisujcie się a ja będę edytować wątek i w ten sposób będzie lista.
kolejność wpisu :
Nick - intuicja - USG - a urodziło się..?

Megusek - dziewczynka-- dziewczynka
Antar- dziewczynka -- dziewczynka - dziewczynka
Kasienka z koszalina-dziewczynka-
Ewelinka:) -chłopiec-dziewczynka
Jezyk-
dziewczynka-
Hooba-dziewczynka-
Golimek-chłopiec-
Ardzesh-chłopiec-dziewczynka
Cath25-chłopiec-
Emkamek-chłopiec-

Bellis_pe -
dziewczynka-
Aniuś-chłopiec-
Bobasek23-dziewczynka-
Martussa82- chłopak- dziewczynka
_Dorotka_ - dziewczynka-dziewczynka
aga221122-dziewczynka-chłopiec
nnatalia-dziewczynka
ulagor86 - chłopiec-chłopiec
_j_-chłopak
MonikaWroclaw84 - dziewczynka-chłopiec
 
Ostatnia edycja:
Do góry