reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja kontra rzeczywistość:)

Nie moge znalesc swojej wypowiedzi i juz teraz nawet nie wiem czy cos pisalam :D ogolnie odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to wszystko co ogladalam to niebieskie i tylko na chlopca :) no i wczoraj sie potwierdzilo :D na 90 % chlopiec.
Dodatkowo chinski kalendarz mi sie sprawdzil z dziewczynami i teraz :) i moge potwierdzic ze przed owu dziewczynka a w owu chlopiec :D
A ja obalam że w owu chłopiec hehe teraz 3 chłopiec a nie był w owulację na pewno :D
 
reklama
Mi z córką nie wyszło, powinna być chlopakiem [emoji14] a teraz niby wychodzi chlopak z kelandarza, a na usg jeden lekarz stwierdzil dziewczynke, drugi bardziej chyba z strone chlopca ;) no nic, trzrba nadal czekac
 
Mi z córką nie wyszło, powinna być chlopakiem [emoji14] a teraz niby wychodzi chlopak z kelandarza, a na usg jeden lekarz stwierdzil dziewczynke, drugi bardziej chyba z strone chlopca ;) no nic, trzrba nadal czekac

Najgorsze czekanie :) ja jestem mega szczesliwa ze juz wiem i z tego co czytalam to z dziewczynki moze sie zrobic chlopiec a na odwrot raczej nie bardzo :D ale i tak ide w 16 tyg na usg 3d :)
 
Wychodzi mi w chińskim, ze chlopiec, a moglaby byc corka ;)
Roznice w ciazach sa niewielkie, jedynie z najmlodszym synem zbrzydlam strasznie, a teraz promienieje, podobam sie sobie :)
Tylko w tym chinskim trzeba znać date zaplodnienia. Ja domniemam dwie daty i z jednej corka a z drugiej syn
 
reklama
W pierwszej ciąży intuicja mówiła chłopiec - podobał mi się niebieski i turkusowy kolor bardziej niż zwykle, od razu wiedziałam, że to syn.
W trzeciej ciąży głowa mówiła następny syn, wszyscy w koło "teraz dziewczynka?". I mam córkę, więc intuicja zawiodła.
 
reklama
Do góry