reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

Temat na forum 'Archiwum mam lutowych'11' rozpoczęty przez maran-atha, 10 Czerwiec 2010.

1. maran-atha

maran-atha Fanka BB :)

Myśle, że skoro już sobie tak gdybamy na rózne tematy to fajnie bedzie też podzielić się swoimi przeczuciami odnośnie płci naszego Szczęścia a później, w trakcie robienia USG, skonfrontować nasze przypuszczenia z rzeczywistością :) Co o tym myślicie?

2. zanbab

zanbab Zaangażowana w BB

Ja się boję prorokować, bo chciałabym by była dziewczynka. Oczywiście mój M chce chłopaka:-). A u mnie w rodzinie są same chłopaki ani jednej dziewczyny. Mi łatwiej prorokować komuś, ale nie sobie. Póki co mam dobrego nosa:tak:.

3. reklama
  4. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

ja bym chciała mieć pareczkę, ale coś czuję, że będzie drugi synuś. oczywiście płakać nie będę:-)
    z synkiem mi się sprawdziło, od samego początku czułam,że będzie chłopak i tak też było.

5. Anecik81

Anecik81 Aktywna w BB

Nie wiem dziewczyny jak jest z ta intuicja, ale ja zlapalam sie na tym, ze kedy mysle o moim dzidziusiu mysle o chlopaku. Osobiscie marzy mi sie chlopak a tak naprawde to modle sie zeby tylko zdrowe bylo. Apropo plci to sprawdzalyscie co wam wychodzi zgodnie z chinska tabela I (to do mam, ktore juz maja pociechu)czy to sie sprawdzilo w waszym przypadku? Mi wychodzi chlopak;).

6. Scarletka

mnie wyszedł w tabeli chłopak i mam Piotrulę:-)

7. Anecik81

Anecik81 Aktywna w BB

To znaczy, ze jest nadzieja:-D

8. Scarletka

i co najlepsze, tym razem też tabela mówi, że chłopak
    no pożyjemy zobaczymy:tak:

9. keyko

keyko mama Misi i Oleńki

10. reklama
  11. adddaaa

adddaaa Lipcowa mama 09

ja bym chciala dziewczynkę :D mialabym parkę i spokoj :) i mam cichą nadzieje ze tak bedzie :)

12. dorota123456789

dorota123456789 oliwka,alanek i lilianka

Ja z Oliwka bez tej tabelki czulam ze to na 100 % bedzie dziewczynka i sie sprawdzilo.Tabelka potwierdzila ze Oliwka miala byc Oliwka.Tutaj tez czuje ze bedzie CORECZKA ,sprawdzilam i tez wychodzi dziewczynka.HMMM ciekawe czy sie sprawdzi.Fajnie ze dziewczynka ale fajnie byloby miec parke :-).Niewazne co aby tylko bylo zdrowe.

Poleć forum