reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

maran-atha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2008
Postów
6 491
Myśle, że skoro już sobie tak gdybamy na rózne tematy to fajnie bedzie też podzielić się swoimi przeczuciami odnośnie płci naszego Szczęścia a później, w trakcie robienia USG, skonfrontować nasze przypuszczenia z rzeczywistością :) Co o tym myślicie?
 
reklama
Ja się boję prorokować, bo chciałabym by była dziewczynka. Oczywiście mój M chce chłopaka:-). A u mnie w rodzinie są same chłopaki ani jednej dziewczyny. Mi łatwiej prorokować komuś, ale nie sobie. Póki co mam dobrego nosa:tak:.
 
ja bym chciała mieć pareczkę, ale coś czuję, że będzie drugi synuś. oczywiście płakać nie będę:-)
z synkiem mi się sprawdziło, od samego początku czułam,że będzie chłopak i tak też było.
 
Nie wiem dziewczyny jak jest z ta intuicja, ale ja zlapalam sie na tym, ze kedy mysle o moim dzidziusiu mysle o chlopaku. Osobiscie marzy mi sie chlopak a tak naprawde to modle sie zeby tylko zdrowe bylo. Apropo plci to sprawdzalyscie co wam wychodzi zgodnie z chinska tabela I (to do mam, ktore juz maja pociechu)czy to sie sprawdzilo w waszym przypadku? Mi wychodzi chlopak;).
 
reklama
Ja z Oliwka bez tej tabelki czulam ze to na 100 % bedzie dziewczynka i sie sprawdzilo.Tabelka potwierdzila ze Oliwka miala byc Oliwka.Tutaj tez czuje ze bedzie CORECZKA ,sprawdzilam i tez wychodzi dziewczynka.HMMM ciekawe czy sie sprawdzi.Fajnie ze dziewczynka ale fajnie byloby miec parke :-).Niewazne co aby tylko bylo zdrowe.
 
Do góry