reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

Ja mam nadzieje ze bedzie dziewczynka :) Z tym że Wojtek znow liczy na chlopca :) Zobaczymy
Z tej czarodziejskiej tabeli wychodzi mi jednak syn... Hmm... mam nadzieje ze sie nie sprawdza ;p;p
 
reklama
mi z tabelki wychodziło, że bedzie dziewczynka i Ala sie urodziła teraz niby ma być chłopak hehehe... co ma być to będzie byle by zdrowy ludzik sie urodził ale teraz chciałabym synka :)
 
A ja mam przeczucie że będzie dwójeczka... Mimo, że byłam już na usg i pęcherzyk jest jeden. Nie wiem jak to jest z ciążą bliźniaczą jednojajową.. Chciałabym dziewczynkę i chłopca. Ale nie czuję jakoś chłopca. Myślę, że będzie dziewczynka albo dwie ;)
 
A z tych chińskich tablic to mi chyba niezabradzo coś wyjdzie jednoznacznego bo w ciążę zaszłam tydzień przed urodzinami wiec nie wiem jaki wiek sobie przypisac.. Będzie więc Chłopak według jeśli liczyć co do dnia a dziewczyna jeśli rocznikowo. A może chłopak i dziewczynka... ? ;)
 
A z tych chińskich tablic to mi chyba niezabradzo coś wyjdzie jednoznacznego bo w ciążę zaszłam tydzień przed urodzinami wiec nie wiem jaki wiek sobie przypisac.. Będzie więc Chłopak według jeśli liczyć co do dnia a dziewczyna jeśli rocznikowo. A może chłopak i dziewczynka... ? ;)
czytałam info do tych tablic i nie można patrzeć się rocznikowo, tylko na rzeczywistą datę urodzin. Nawet jeśli okazałaby się , ze do zapłodnienia doszło 2 dni przed urodzinami.
 
A mi to się marza bliźniaki.....ale wątpliwe, bo u mnie w rodzinie nie ma......a tak to mam przeczucie że chłopak, poprostu imię Adaś "wpadło" mi do głowy i tak siedzi ;)
W pierwszej ciąży miałam przeczucie ze dziewczynka i mam Martyne :)
 
czytałam info do tych tablic i nie można patrzeć się rocznikowo, tylko na rzeczywistą datę urodzin. Nawet jeśli okazałaby się , ze do zapłodnienia doszło 2 dni przed urodzinami.

mhm no to tablice chcą mi wmówić, że będzie chłopak. Ja mówię, że dziewczynka i mój m też :) we will see..
 
reklama
w moim przypadku tabela orzekła, że dziewczynka... a ja jakoś w ogóle nie mam żadnych przeczuć... sama nie wiem. Dużo łatwiej domyślać się jesli chodzi o ciąże koleżanek a nie swoją:-) ale tak jak pisałyście już wcześniej.. płeć nie jest ważna, ważne aby bobas był zdrowy!!!
 
Do góry