reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

a ja boje się kupowpowo dziewczęcych ciuszków bo każdy mnie straszy że jeszcze moze coś urosnąć. Dziś kupiłam śmieszne papucie z pieskami w kolorze zielonym :zawstydzona/y:
 
reklama
goyap dzięki za informację, na następnej wizycie na pewno pogadam z moja lekarką, na razie stan moich włosów ulega poprawie, ale po porodzie znów będą mi pewnie wypadały garściami, zresztą odkąd pamiętam bywały takie okresy, że bałam się czesać wiec może warto byłoby zrobić badania.

Mnie odkąd zrobiłam usg i okazało się, że dziewczynka kazdy próbuje wmówic, że usg czasami się myli i coś tam jeszcze do porodu może wyrosnąć, mi tam jest wszystko jedno byle tylko z dzidzia wszystko było ok. Śmieję sie nawet, że musiałam mieć drugą dziewczynkę bo po Gabi mam tyle pięknych sukienek, że kogo miałabym w nie ubierać? Najbardziej załamana :) z tego powodu, że będę miała drugą córeczkę jest moja siostra, odkąd tylko pamiętam powtarzała, że ona chce urodzić dziewczynkę, a teraz mówi biedaczka, że u mnie dwie dziewczynki u naszego brata też dziewczynka no to jej zostaną już tylko same chłopaki i nie będzie mieć wymarzonej córy :) Ja jeszcze nie powiedziałam dośc, chce miec jeszcze jedno dziecko, więc może i synek też się uda (bardzo bym chciała), ale najpierw chce pójść do pracy i pobyć trochę z ludźmi no i na godną emeryturę zapracować:)
 
Mi lekarz powiedział ,że na 100 % chłopak M. mało co nie podskoczył z radości do sufitu jak usłyszał ja również się cieszę,że będzie parka ale jak tak patrze w szkole na kolegów córki jakie z nich wyrastają urwisy to troche mnie to przeraża... na to M. odpowiada nie martw się ja będę chodził na zebrania hihi.
 
E tam mamaviki, ja uważam, że z chłopcami właśnie jest mniej problemów. Tyle, że dorośnie, wyjdzie z domu i tyle go widziano.
A jak patrzę na zachowania "dziewczynek" z gimnazjum, jakie są nahalne, jak się narzucały mojemu siostrzeńcowi, to zdania nie zmieniam (poza tym stroje, makijaże, strach o ciąże :-()
No i gratuluję parki!
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się z Tobą Evitka gimnazjum tragedia ... to już chyba kwestia wychowania.Moja córka jest bardzo grzeczna chociaż do 2 roku życia się na to nie zapowiadało.Zobaczymy jak będzie z małym oby tak samo.
 
Powiem Wam, że jak dowiedziałam się, że to będzie dziewczynka, to się przeraziłam - -właśnie przez obraz współczesnych nastolatek. Ale z drugiej strony nie wszystkie są takie i liczę po cichu na to, że to jednak w dużej mierze kwestia wychowania.
 
ja się obawiam, że na linii matka - córka jest więcej spięć niż z synem
może to wynika z faktu, że ja się ze swoją nie dogaduję za bardzo
ale póki co cieszę się że będzie dziewuszka :)
 
margoz ja ze swoją za to dogaduje się bez słów, a mój brat i moja mama to jest wielka przepaść . Dogadują się ,ale każda różnica zdań kończy się kłótnią ;-)
 
a to tak w temacie płci , ale bardziej w kategorii- ludowe wierzenia :-D

ciekawa jestem czy Wam sie zgadza:tak:

ważne jest , żeby zwrócić uwagę, że chodzi o miesiąc i swój wiek w chwili poczęcia dzidzi , a nie ile lat mamy w danym roku :)))

Smyki.pl - Starożytna metoda chińska

a tu taki lnik do bardziej zabawy - pytanie "w chwili poczęcia miałam X lat " jest oparte o tą starożytną technologię okreslania płci ;-)- tylko komp sam wylicza- potem w podsumowaniu widac co wyszło wg tego konkretnie

Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.

miłej zabawy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a mnie róż nie przeszkadza, oczywiście nie w nadmiarze :) po siedmiu latach ciuchów dla chłopców nie mogę się doczekać, aż małej założę sukieneczkę, może byc różową :-D
ja czekałam prawie 10 lat:)może być róż:))))
jak pomysle o tych spineczkach,kokardkach,sukieneczkach,bucikach i torebeczkach to już chce!chcę!
nie wierzyłam że uda mi sie baba,nie marzyłam nawet,zawsze myslałam aby zdrowe:)

Dużo sie mówi ,że dziewczynki sa teraz gorsze niż chłopcy,mam nadzieję wychowam ja mądrze i pomoga mi w tym jej starsi bracia:)
 
Do góry