reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

reklama
Nam wychodzi z tabeli że piłkarz Jakub
18_10_24.gif
w lutym się pojawi...A my byśmy woleli narciarkę Oliwkę
1014.gif

Trzeba czekać na usg i liczyć na to że bejbiś pięknie się zaprezentuje do zdjęcia i będziemy wiedzieli czy kupować korki czy kijki hehe
36_1_66.gif
 
Ostatnia edycja:
Nam poprzednio wychodził chłopiec wciśnięty w kalendarzu w otoczenie dziewczyn i mam chłopca, choć moje przeczucie mówiło, że będzie dziewczynka, w drugiej ciązy nie wiem co było, bo za wcześnie (z kalendarza wychodził chłopiec), teraz wychodzi dziewczynka wciśnieta między chłopaków, z terminu OWU też mogłabym liczyć na długą żywotność X-ów, ale tak naprawde pleć jest określana tam na górze, więc nie nastawiam się w tej chwili na konkretną płeć, tylko zeby dotrwać do drugiego trymestru.
 
Wydaje mi sie ze bedzie druga dziewczynka ale naprawde nie ma zadnej roznicy, takze bedziemy czekac by sie dowiedziec dopieor na porodowce
 
Ja również czuję, że będę miała córeczkę. Tabela to potwierdziła, ale nie biedę się zupełnie sugerowała, bo poprzednio
miałaby być dziewczynka, a był chłopczyk. Mąż bardzo chciałby Syna, ale mówię mu, że jak będzie córcia, to się w niej tak zakocha, że Malutka owinie sobie Tatę dookoła palca.
Tak naprawdę to nie ma to dla mnie znaczenia. Byleby dotrwać do końca i urodzić zdrowe Dzieciątko.
Czas pokaże :-)
 
Słyszałyście o wróżbie z obrączki? : Zawieś obrączkę na nitce ...i potrzymaj chwilę nad brzuchem. Jeżeli porusza się wahadłowo, będzie dziewczynka, jeśli koliście – chłopiec. Hi, u mnie z obrączki wychodzi synuś:-) Tak więc pozostaje czekać do usg by tak naprawdę poznać płeć lokatorka;-)
 
reklama
jezynka z tá wróbá jest odwrotnie jak wahadowo to dziewczynka a jak koliscie to chopak :) u mnie z Alá sie sprawdzio hehehehe...
 
Do góry