reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszych maluszków:)

heh, właśnie przeczytałam co napisałam:
- gratulacja chłopca

- wybaczyć, ja nie mówić dobrze po polski ;D
 
reklama
Nic nie szkodzi:):)my nie musieć chyba pisac tu całkiem poprawnie:) My byc w ciży ..wiec nam wolno!!!! :laugh: :laugh: :laugh

buziaki!!! ;D
 
;)...Zaszły tez pozytywne zmiany ..jak to stwierdził mój ukochany:):)Dzieki temu że we mnie mieszka mały mezczyzna...poprawila mi sie orientacja w terenie:)....bo wczesniej faktycznie...mozna powiedziec ...gubiłam sie wychodząc z domu:))hehe.Ciekawe czy to naprawde ma jakis wpływ...?!?! ;)
 
Iwonko-u mnie na odwrót, nie mam juz tej samej orientacji i zupełnie nie pamiętam twarzy, kilka razy pytam mego kochanego skąd znam człowieka i musi mi cierpliwie tłumaczyć by za kilka dni powtórzyć to samo, dzieciątka tak na odwrót chyba nas zmieniają
 
reklama
Do góry