reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

płeć naszych maluszków:)

reklama

wioletta.z

Lipcówka'06 mama Oskara
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2006
Postów
4 732
Miasto
KRAKÓW-SKAWINA
Gratulacje Aniu dziewczynki !!! .Moja córa dalej coś nie może pogodzić się z tym że to będzie jednak chłopczyk ,ale myślę że z czasem jak go zobaczy to będzie jej wszystko jedno
 

Anna.U

Mamy lipcowe'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
15 Luty 2006
Postów
901
Dzięki dziewczyny :)
Wiolu moja córcia na początku chciała bardzo braciszka a ostatnio jej się zmieniło i mówi że jednak wolałaby siostrzyczkę więc jak jej powiedziałam że będzie dziewczynka to bardzo się ucieszyła a wczoraj powiedziała że jej wszystko jedno i sama widzisz jak to jest z tymi naszymi dziećmi nie można nadążyć za nimi.Myślę że Twoja córcia będzie bardzo zadowolona z braciszka fajnie mieć dwóch braci :)
 

wioletta.z

Lipcówka'06 mama Oskara
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2006
Postów
4 732
Miasto
KRAKÓW-SKAWINA
Ona po prostu sobie go chyba wyobraza już takiego dużego który jej będzie dokuczał .Adusia lubi rządzić ,a niestety Kamil sobie nie daje .Ja to zawsze chciałam mieć brata ale zakończyło się na siostrze z którą lałam się na okrągło :laugh: :laugh:
 
Do góry