reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plec naszych skarbow :-)

Jezu moze sie cos takiego zdarzyc?moj gin powiedzial mi,ze mam w brzuszku coreczke,nakupowalam juz jej ciuszki i wogole...jak mi by teraz ktos powiedzial,ze to jednak chlopak...szok:szok::szok::szok:strach sie bac

Oj żebyś wiedziała że szok :-) Ja nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać mimo że dalej byłam szczęśliwa że będziemy mieli dziecko i że wszystko ok :-) Jakiś czas trwało zanim się przestawiliśmy z córki na syna :-) na szczęście jeszcze wtedy nie mieliśmy nic kupionego, co innego teraz :-) Jednak nie będzie problemu się przestawić :-) a i tak na 100% będziemy wiedziały dopiero jak same zobaczymy "na żywo" :-D
 
reklama
Ja jak byłam mała to lubiłam typowo chłopięce zabawy :-) ale lalkami też się bawiłam z tym że najczęściej to w złodziei i policjantów jedna lalka była złodziejem a druga policjantem :-) :-)

Jutro idę na badanie USG 3D i się zastanawiam czy ptaszek nie odleciał :-) Przez miesiąc mieliśmy córkę od kilkunastu dni mamy jednak syna bo wykluł się ptaszek :-D Mam nadzieje że to ptak nielot i już nie odleci :-D
W razie czego wydaje mi się że przestawienie z powrotem na córkę nie będzie trudne, z pewnością łatwiejsze od powstrzymania się od ewentualnego śmiechu :-D
tak to byłoby bardzo zabawne taki pojawiający się ptaszek a potem znikający, ale i tak najważniejsze ze zdrowy skoro taki lotny:-D
 
ale jaja:szok:przez was wstrzymalam sie z malowaniem pokoiku haha za 2 tyg mam usg 3d,tam sie juz na bank okarze czy to na serio jest dziewczynka(mam nadzieje;-))
 
Jezu moze sie cos takiego zdarzyc?moj gin powiedzial mi,ze mam w brzuszku coreczke,nakupowalam juz jej ciuszki i wogole...jak mi by teraz ktos powiedzial,ze to jednak chlopak...szok:szok::szok::szok:strach sie bac
moja koleżanka z pracy dopiero miesiąc przed porodem dowiedziała się, że jednak będzie chłopak a nie dziewczynka, jak się do tej pory wszystkim wydawało :-D:laugh2:
na szczęście nie miała jeszcze wyposażenia dla maleństwa, więc nagła zmiana płci nie była dla niej dużym problemem
 
hahaha moja córa ma dni że woli bawić się właśnie samochodzikami i piłką a nie tylko misiami i lalkami:-)
Ja jak byłam mała to lubiłam typowo chłopięce zabawy :-) ale lalkami też się bawiłam z tym że najczęściej to w złodziei i policjantów jedna lalka była złodziejem a druga policjantem :-) :-)
Ja takze sie bawilam podobnie i widze ze mala tez chyba tak ma ;) samochodziki i klocki rzadza, misiem ostatnio sie bawila jak .. wsadzila go na jezdzik typu "samochodzik" i obwiozla po mieszkaniu ;) Zreszta, na typowo dziewczece zabawy ma jeszcze czas ;D Mam juz kupiony dla niej wozeczek na lale/misie, ale damy go dopiero jak bedzie ladnie na dworzu .. zeby wyprowadzala je na spacer - a potem mamusia dolaczy z dzidziusiem w innym wozku ;)
 
Ja też się czasem zastanawiam czy nie będzie u mnie kolejnej zmiany... Przez kilka tygodni mieliśmy Filipa, w 22 tc "zmienił się" w Kornelię, ciekawe czy nie będzie kolejnej zmiany. W sumie zaczęłam już ubranka kupować, więc dobrze by było aby nie było zmiana, bo inaczej to na chłopca będą sukieneczki czekały. W przyszłym tygodniu wizyta, mama nadzieję, że coś się okaże.
 
reklama
Do góry