reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

Angelie

Czekająca mamusia
Dołączył(a)
22 Październik 2009
Postów
189
Miasto
Łódź/Basingstoke-UK
Dziewczyny wiem,że jeszcze daleko do końca ciąży ale czy zastanawiałyście się już nad imionami dla swoich pociech? My narazie z moim M mamy imię dla dziewczynki - Jessica. Co prawda w zdrobnieniu nie bardzo mi leży bo brzmi jak dla chłopca ale mój się uparł. Dla chłopca jeszcze nie myśleliśmy bo mamy nadzieje na córcie. A Wy jakie macie propozycje?
 
reklama
U mnie i wróżby oby dwie z obrączki i ta chińska mówią ze będzie dziewczynka. Nie ukrywam ze bardzo mi sie to podoba. Imiona na razie wybraliśmy ale nie wiem jeszcze czy nie zmienimy. Dla dziewczynki Oliwia dla chłopca Dominik. Jak sie dowiem co dokładnie rośnie w brzuszku to będę szukała innych imion na razie zostaje tak jak jest.
 
Ostatnia edycja:
Synuś Fabianek
Córeczka Marcelinka
Były jeszcze typy Marcelek, Gracjanek, Tymek, Michalinka, Natasza, Meliska ale stanęło na dwóch powyższych.
 
Bunny- życzę córeczki!!! i Tobie i sobie! imię Oliwia mi się nie podoba, wszędzie jest pełno Oliwek, Amelek i Nikoli! ale to kwestia gustu. Jak wybieraliśmy imię dla naszego syna-to w otoczeniu nie było takiego, a jak tylko ochrzciliśmy to pełno się zrobiło!

Syneczki2-Marcelinka, Michalinka-jest też na mojej liście!!!
Zdecydowanie więcej mam pomysłów dla dziewczynki niż chłopca!
 
Ja dla niuni nie miałam problemu z imieniem bo od zawsze podobało mi się Nikola zresztą sama miałam tak mieć na imię ale nie było go wtedy jeszcze w rejestrze. A jak już dałam jej na imię Nikola to pełno się ich zrobiło i urok prysł. Mi bardzo się podoba Maja a dla synka Kubuś ale Kubusiów też teraz pełno więc nie wiem.Dużo czasu jeszcze
 
Bunny nasz Oliwierek miał być alternatywnie Oliwią a więc nie uwielbienie do Oliviera Janiaka a do brzmienia samego imienia :-)
Paulusia młodszy miał być Mają Nicolą albo Zuzią :-D w sumie to nawet usg pokazało dziewczynkę w pewnym momencie stąd te trzy imiona powstały ale koło 20 tygodnia powstał Amadeuszek
 
Piotrek miał był ewentualnie Łucją i w sumie dalej mi to imię siedzi w głowie. Alicja to był drugi typ. Ale w sumie nie wiem czy tak zostanie czy wybierzemy coś innego.
Dla chłopaka póki co nie mam pomysłu.
 
reklama
Syneczki Oliwier Janiak nie powiem jest ciacho ale jego imię jest po prostu boskie.
W mojej okolicy najwięcej jest Majeczek i Julii.
Bardzo mi sie podoba imię Patrycja ale z racji tego ze mam juz Patryka to to imię odpada.
 
Do góry