reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

Bunny czemu odpada? czesto sie zdarza, ze rodzice, majac chlopczyka i dziewczynke, nadaja imiona podobne do siebie, np. Dominika i Dominik, Karol i Karolina, Daniel i Daniela

U nas jesli bedzie dziewczynka to Emilka, chlopak- nie mamy pojecia :p
 
reklama
Bunny Mam koleżankę która dała starszej córce imię Dominika a młodszej Monika i tutaj jest małe zamieszanie ponieważ przeważnie zawsze każda słyszy swoje imię i obie się odzywają ale w przypadku chłopca i dziewczynki uważam że podobnej sytuacji by nie było. Jeżeli tylko chcecie ze spokojem można się pokusić o podobną "wariację" ;-)
 
odnośnie zbieżności, mam kolegów 5 braci: Arek, Marek, Darek, Jarek i najstarszy Robert :rofl2: my wczoraj wymyślaliśmy, ale w końcu doszliśmy do Mustanga z Dzikiej Doliny i nadal nic nie mamy
 
Nie - my mieszkamy w PL w Wawce ale ja pół zycia spedziłam w Deutschland wiec mam pewne upodobania co do imion. Prosze mnie odrazu nie skreslac ;) Bo już słyszałam, ze jak się daje nie polskie imie to już musi byc patalogia, chce się wywyższac i takie tam bzdety.
 
Nie - my mieszkamy w PL w Wawce ale ja pół zycia spedziłam w Deutschland wiec mam pewne upodobania co do imion. Prosze mnie odrazu nie skreslac ;) Bo już słyszałam, ze jak się daje nie polskie imie to już musi byc patalogia, chce się wywyższac i takie tam bzdety.

:) nie mam zamiaru Cie krytykować, poprostu nie spotkalam sie z takim imieniem nigdy wczesniej i stąd moja ciekawość:)
 
reklama
Kivinko mojemu "staremu" sie nie podobają takie połączenia imion dzieci. Stwierdził ze jak dzieci urosną to będą miały pretensje. Ja tam sie kłucić nie zamierzam. I tak cud ze podoba mu sie imię Oliwcia bo Oliwier juz nie.

Marcelinka to mnie rozśmieszyłaś :-). Patologia bo imię zagraniczne ciekawe co za babcie takie mądrości prawiły.

Syneczki co do tych podobnych imion to Ci powiem tak. Na mnie w domu często mówią Andzia a moja babcia miała suczkę nazwana na część jej teściowej czyli Wandzia . No i zgadnij kto leciał jak babcia wołała psa :-):-):-)
 
Do góry