reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

ja przy planowaniu dzidzi chciałam chłopaka, pozniej dziewczyne a teraz już sama nie wiem ;)
Ale jednak bym chciała druga dziewczynke ale sama juz nie wiem;) Maz i córka chłopaka ;)
Co bedzie to bedzie!! :D:-)
 
reklama
Ja mam podobną historię do Waszych-w pierwszej ciązy byłam od początku pewna, że będzie synek, po poczucie było bardzo silne, a usg w 16 tygodniu-potwierdziło-BĘDZIE SYN!!! teraz czuję, że będzie córka, ale już nie tak mocno jak poprzednio...może dlatego, że zupełnie inaczej (gorzej ) się czuję, mam mdłości i dziś puściłam pawia, mąż odebrał też moje wyniki...początki anemii-zupełna to dla mnie nowość, bo z synkiem wszystkie wyniki miałam wzorowe...

Co będzie, córka? syn? zobaczymy, oby zdrowe! chociaż serce rwie się do dziewczynki-ach te kucyki, falbanki, kokardki, spineczki...nawet zalewjącą falę RÓŻU przeżyję!
 
W poprzedniej ciąży byłam pewna, że będzie dziewczynka, 2 tyg. przed porodem gin chlapnęła, że chłopak na 10000% :-)
Od początku wiedzieliśmy, że to Florentynka, zapasowo przygotowaliśmy Beniaminka. No i teraz została Florentynka, w ogóle nie dzwoni nam przy żadnym imieniu dla chłopca, więc nie ma bata - córeczka musi być ;-p
 
no ja tez zaczynam sie zastanawiac nad imieniem, wertuje rozne strony :-) Alicja mi sie bardzo bardzo podoba, tak bardzo ze moja corcia sie tak nazywa :-) na druga nie mam jeszcze pomyslu moze Anna, Olivia, Sara, Lily, Emilia ale nie moge sie z malzem dogadac. Dla chlopca fajne jest Alex, Adam, Alan ale Alicja i ALan czy Alicja i Alex to takie maslo maslane. Maz ma beczke i wyjezdza mi ze Stanislawem, Wladyslawem, Tadeuszem, nie to zeby to byly brzydkie imiona ale mamy dlugie polskie nazwisko ktorego nikt tu gdzie mieszkamy nie potrafi wymowic i do tego jeszcze takie dlugie polskie imie to sie chlopak jak dorosnie spakuje i wroci nad Wisle bo zwariuje :-)
 
U mnie zostaje (chyba) Daria ale do porodu jeszcze bardzo daleko to może się zmienić a dla chłopca jeszcze nie mamy.
 
reklama
Dziewczyny można jakoś sprawdzić płeć dziecka przed USG? Jestem tak podekscytowana i ciekawa, że nie mogę sobie dać spokoju i cały czas szukam informacji na ten temat. Czy to jest zależne np. od wielkości brzucha? Nie znam się kompletnie na takich teoriach, przy pierwszym dziecku, nie chciałam wcale wiedzieć czy będzie dziewczynka czy chłopczyk ale teraz nie wiem skąd się to u mnie wzięło, że strasznie chciałabym się czegoś dowiedzieć.
 
Do góry