reklama

płeć przeciwna

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2011' rozpoczęty przez forever_young, 12 Lipiec 2012.

1. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

Mam pomysł na luzacki, wakacyjny temat - co nas kręci w facetach ? ;-)Temat proszę potraktować baaardzo szeroko.

2. kati83

kati83 Moderator

spojrzenie, tyłek... i to coś no trudno sie o tym pisze... wiecie o co mi chodzi ;-)
    miałam kiedyś fajny epizod na studiach ale nie wiem czy tu o tym pisać, to raczej temat na kawe i jakieś dobre ciasto z jabłkami

3. reklama
  4. ironia

ironia Mamusia Benia

hihihi kati... :D tak to cos jest zaraz po tyłku hihi :D :laugh2::rofl2: jesli chcesz opowiedziec o tej ekscytujacej histori to zapraszam na duuuza szarlotke :D uwielbiam takie opowieści :rofl2:

5. ja-zolza

ja-zolza Fanka BB :)

Niezależność, poczucie humoru, nawet głupkowate [mój K. :-p], to, że nie patrzy, co ludzie powiedzą, potrafi cieszyć się życiem... no i długie włosy, bródka :-) Trafiłam na mój ideał ;-)

6. kati83

kati83 Moderator

a wiecie czego ja nie lubię - owłosienia! brrr
    zołza żeby nie było nie na głowie ;-)
    na klacie, na plecach, nawet w tamtych miejscach ograniczone wolę :-p:cool2:

7. ja-zolza

:-D a mi owłosienie nie przeszkadza ;-)

edit.
    ...ale nienawidzę tłustych włosów :-p

8. kati83

kati83 Moderator

tłuste bleeeee

no i uwielbiam szczupłych facetów (trafiłam na mega chudzielca :-p)
    z dużym i szerszym facetem nie czułabym się komfortowo, jakoś mam ograniczone możliwości rozkładania nóg:-p:laugh2::laugh2::laugh2:

9. ja-zolza

:-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D
    A mi się zawsze podobali więksi faceci... W sensie właśnie nie chudzielce ;-)
    He he, fajnie tak porównać, jak różni mężczyźni nam się podobają :-)

10. reklama
  11. Silva

Silva Mamusia Szymusia

Kati - Ty diable;)
    Forever - fajny temat, jak połóżę spać mojego małego absorba, to napiszę:)

12. marta24

marta24 Trójkowa mama:)

elektryzujace spojrzenie i raczej watlych facetow:)

Poleć forum