reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć przeczucia vs rzeczywistość

Ja od początku wiedziałam, że to będzie dziewczynka i jest ! :) nigdy nie przepadałam za słodyczami a od samego początku ciąży miałam takie zachcianki na słodycze :) a każdy mówił, ze jak mnie ciągnie do słodkiego to będzie dziewczyna..... :) w moim przypadku ten przesąd się sprawdził :)
 
reklama
Ja miałam przeczucie, że będzie chłopiec, a okazało się, że to dziewczynka 😄 Choć jeszcze nie urodziłam, oby nie było niespodzianki na porodówce 😂
 
U mnie około 14 tygodnia ginekolog powiedziała że dziewczyna, jakoś nie byłam zaskoczona. Nawet przez myśl nie przeszło, że może być chłopak. Wszystkim mówię, że niespodzianka jeżeli chodzi o płeć. Znajomi zdania mają podzielone, mniej więcej pół na pół. A tatuś się domyślił, miał przeczucie? Ubranka mam w neutralnych kolorach, kilka sztuk niedawno zakupionych, podobno nie ma sensu przesadzać. Więc po ubrankach też można zgadywać.
 
Ja miałam przeczucie, że będzie chłopiec, a okazało się, że to dziewczynka 😄 Choć jeszcze nie urodziłam, oby nie było niespodzianki na porodówce 😂
Ja też w trzeciej ciąży miałam przeczucie, że będzie syn i wg gin też miała być płeć męska. W 24 tc okazało się, że to dziewczynka i potem na kolejnych wizytach też albo się zasłaniała, albo była dziewczynką bez "pewności" lekarza. Urodziłam córkę.
 
Do góry