reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć:) przesądy i przeczucia:)

wydrussia91

Mamusi Serduszko:*
Dołączył(a)
20 Grudzień 2010
Postów
2 161
Miasto
Ostrów Wlkp
Hejka :)
Może zaczniemy wypisywać jaką przeczuwamy płeć i co na to wskazuje?? :)
Hmmm??
Może będzie fajnie :)

Wiadomo jak każdej mamie zależy na zdrowiu dziecka:)
Ja osobiście co do płci to chciałabym dziewczynka:)
A czuje że będzie chłopczyk:)
Ale co tam:) i tak będzie kochane:)byle zdrowe:)
Czuje to nie wiem czemu:)
Ogólnie niby na dziewczynke je się słodycze a ja nie mogę bo mnie mdli:)
 
reklama
Hej wydrussia91! Fajny pomysł :tak:
No to ja mam na odwrót jak Ty - chcę bardzo chłopczyka a czuję, że dziewczynka bedzie. Może czujemy na odwrót naszych pragnień podświadomie bo potem nie chcemy się rozczarować? nie wiem... :nerd:
Ja bardzo długo wymiotowałam (i to jak) i czasem jeszcze czuję że nie jest ok - więc niby dziewczynka.
W ogóle nie mogę słodyczy typu lody, czekolada, ciastka - więc niby chłopiec.
Zobaczymy.... :happy:
 
A ja jestem wręcz przekonana o dziewczynce :-D Po pierwsze dlatego, że przytulanko mieliśmy jakies 2-3 dni przed owulacja, a po drugie dlatego że śledzie i kapuchę zamienilam na slodycze i owoce. Na samą myśl o kwasiurach mnie mdli ;-)
 
Ja na szczęście nie wymiotowałam ale miałam mdłości:)
Możliwe że jeśli pragniemy chłopca to mamy dziewczynke a jesli dziewczynke to chłopca:))
Zobaczymy:)
Teraz idę do lekarza pewnie mi jeszcze nie powie,ale można zapytać:-)
 
Jeśli mogłabym zamówić, to poproszę chłopczyka. ;-) Może trochę sobie wmawiam, bo czuję się inaczej, że będzie chłopiec....Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że znów będzie dziewczynka. Po pierwsze przytulaliśmy się 4 dni przed owulacją, a do tego ten śmieszny chiński kalendarz też obstawia dziewczynkę ;-) Ale nieważne co będzie - i tak będziemy kochać najmocniej na świecie :-D
 
Ja to sama juz nie wiem przeczuwam dziewczynke z kalendarza chinskiego tez dziewczynka wychodzi z obraczki tez a jak opowiadam czy mowie o dzidzi to zwracam sie jako "on" wiec juz sie pogubilam czekam cierpliwie te 3 tyg do wizyty i moze bede cos wiedziec konkretnego:)
 
Mnie tez kalendarz chiński pokazuje dziewczę, wcinam słodycze od samego początku ciązy, a gin mówił, że jest chłopka. Tak juz się nastawiłam na facecika, że będe w szoku jak bedzie jednak dziewczynka - oczywiście w szczęśliwym szoku:)
 
reklama
Mam podobnie jak katerina84, tylko ja chciałabym córeczkę, a czuję, że będzie synek;) Ale już i tak kocham to maleństwo najbardziej na świecie, bez względu na to kim jest:)
 
Do góry