reklama

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2011' rozpoczęty przez wydrussia91, 23 Styczeń 2011.

1. wydrussia91

wydrussia91 Mamusi Serduszko:*

Hejka :)
    Może zaczniemy wypisywać jaką przeczuwamy płeć i co na to wskazuje?? :)
    Hmmm??
    Może będzie fajnie :)

Wiadomo jak każdej mamie zależy na zdrowiu dziecka:)
    Ja osobiście co do płci to chciałabym dziewczynka:)
    A czuje że będzie chłopczyk:)
    Ale co tam:) i tak będzie kochane:)byle zdrowe:)
    Czuje to nie wiem czemu:)
    Ogólnie niby na dziewczynke je się słodycze a ja nie mogę bo mnie mdli:)

2. katerina84

katerina84 Fanka BB :)

Hej wydrussia91! Fajny pomysł :tak:
    No to ja mam na odwrót jak Ty - chcę bardzo chłopczyka a czuję, że dziewczynka bedzie. Może czujemy na odwrót naszych pragnień podświadomie bo potem nie chcemy się rozczarować? nie wiem... :nerd:
    Ja bardzo długo wymiotowałam (i to jak) i czasem jeszcze czuję że nie jest ok - więc niby dziewczynka.
    W ogóle nie mogę słodyczy typu lody, czekolada, ciastka - więc niby chłopiec.
    Zobaczymy.... :happy:

3. reklama
  4. Corin

Corin Mama Trójki :)

A ja jestem wręcz przekonana o dziewczynce :-D Po pierwsze dlatego, że przytulanko mieliśmy jakies 2-3 dni przed owulacja, a po drugie dlatego że śledzie i kapuchę zamienilam na slodycze i owoce. Na samą myśl o kwasiurach mnie mdli ;-)

5. wydrussia91

Ja na szczęście nie wymiotowałam ale miałam mdłości:)
    Możliwe że jeśli pragniemy chłopca to mamy dziewczynke a jesli dziewczynke to chłopca:))
    Zobaczymy:)
    Teraz idę do lekarza pewnie mi jeszcze nie powie,ale można zapytać:-)

6. Kkasiulka

Kkasiulka Wrześniowe mamy'08

Jeśli mogłabym zamówić, to poproszę chłopczyka. ;-) Może trochę sobie wmawiam, bo czuję się inaczej, że będzie chłopiec....Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że znów będzie dziewczynka. Po pierwsze przytulaliśmy się 4 dni przed owulacją, a do tego ten śmieszny chiński kalendarz też obstawia dziewczynkę ;-) Ale nieważne co będzie - i tak będziemy kochać najmocniej na świecie :-D

7. wydrussia91

Mi kalendarz chiński obstawia synusia:)
    Wróżba z obrączek też syna(wykonywały ją 3 różne osoby i każda mówila to samo)

8. elżbieta79

elżbieta79 mama Paulinki i Majeczki

9. Anulka198424

Anulka198424 Gość

Ja to sama juz nie wiem przeczuwam dziewczynke z kalendarza chinskiego tez dziewczynka wychodzi z obraczki tez a jak opowiadam czy mowie o dzidzi to zwracam sie jako "on" wiec juz sie pogubilam czekam cierpliwie te 3 tyg do wizyty i moze bede cos wiedziec konkretnego:)

10. reklama
  11. maqnio

maqnio Mamusia Różyczki

Mnie tez kalendarz chiński pokazuje dziewczę, wcinam słodycze od samego początku ciązy, a gin mówił, że jest chłopka. Tak juz się nastawiłam na facecika, że będe w szoku jak bedzie jednak dziewczynka - oczywiście w szczęśliwym szoku:)

12. psota

psota Mama Dawidka

Mam podobnie jak katerina84, tylko ja chciałabym córeczkę, a czuję, że będzie synek;) Ale już i tak kocham to maleństwo najbardziej na świecie, bez względu na to kim jest:)

Poleć forum