reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Płeć w 18 tygodniu.

reklama

Lu_cy

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
W 12 tygodniu lekarz powiedział że na 70% chłopak i tak zostało

89karola80

Rozwiązania
0
W 12 tc na USG genetycznym dr powiedział, że na 80% chłopczyk. Na wizycie kontrolnej (17 tc) powiedział, że na 99% chłopczyk 💓

Dmalw

Rozwiązania
0
Ja poznałam płeć na 100% w 18 tygodniu, z tym że synek pokazał to co ma między nóżkami w pierwszych 5 sekundach. lekarz zapytał się mnie czy mam wątpliwości? Zaczęłam się śmiać że absolutnie nie, tak ładnie się pokazał :)
Pewnie też dużo zależy od tego, jakim sprzętem dysponuje lekarz.

Andziabn

Rozwiązania
0
Ja dowiedziałam się w 12 tygodniu i potem w 16 i 20 się potwierdziło że będzie dziewczynka 😍😍

reklama

Ania0306

Rozwiązania
5
U mnie na usg genetycznym w 12 tygodniu lekarz stwierdził, że chłopiec i potem jak się okazało to była pomyłka. W 18 tygodniu wyszło, że dziewczynka. No i mam córeczkę. :)

soniaa27

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja również w 12 tc dowiedziałam się, że na 80% chłopiec i tak już zostało, obecnie 32 tc 🙂

reklama
Do góry