reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

natalia26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2011
Postów
197
dziewczyny moze to jeszcze za wczesnie a moze nie,Znacie juz plec waszego malenstwa??? co czujecie dziewczynka czy chlopiec???:):-D
 
reklama
Natalia my idziemy w przyszłym tygodniu na USG 3d, czuję że będzie syn, ale wszystko się okaże (mam nadzieję)
 
ja raczej czuję że będzie chłopak, pH moczu też bardziej na chłopca chociaż bardzo chciałabym dziewczynkę bo same chłopaki w rodzinie.
Będzie co ma być, może 28 września na usg się pokaże:)
 
ja od początku miałam mieszane uczucia. najpierw byłam pewna, że dziewczynka, jednak jak się okazało, że ciąża młodsza, to chłopiec, a teraz to już sama nie wiem ( miałam tak, bo gdzieś wyczytałam, że plemniczki które odpowiadają za płeć męską są lżejsze i szybko docierają do jajeczka, ale są mniej wytrzymałe i krócej żyją. plemniczki dziewczynki dłużej żyją i stosunek przed owu daje większe prawdopodobieństwo urodzenia dziewczynki). wszyscy jednak mówią, że u nas będzie dziewczynka. w piątek mam nadzieję, że się okaże.

natalia26 fajnie, że założyłaś ten wątek :-)
 
Ja też mam wrażenie, że będzie chłopiec... :-) jakoś tak od początku czuję. I nawet jak mówię o Maleństwie to się złapałam na tym, że w rodzaju męskim :zawstydzona/y:. Chociaż nie mam tak, że wolałabym córkę czy synka...
 
witam sie i ja

u mnie w 16tc gin niepewnie stwierdzil ze dziewczynka
w 18tc potwierdzil ze 99% dziewczynka
wiec juz raczej nastawiam sie na dziewczynke choc wiem ze pomylki sie wciaz zdazaja
teraz w czwartek mam usg polowkowe u innego gina w szpitalu i mam nadzieje ze nic tam sie nie doczepilo
my teraz planowalismy ze zmiana diety i udalo sie 3 dni przed owulacja

agacinka u mnie tez okazalo sie ze ciaza mlodsza o 5 dni i jest dziewczynka
dziewczynki zywkle sa mniejsze zwlaszcza na poczatku ciazy

a ph mam od samego poczatku 5 - 5,5

mam niby termin na 23 styczen ale moze w lutym urodze bo chlopcow przenosilam 2 tygodnie :tak:
 
ja jak dzidzia mnie kopie, to wyobrażam sobie, że to chłopak. jednak jak zbieram się do zakupów dla dzidzi, to nic poza sukieneczkami mi się nie podoba. a ubranka w kolorze niebieskim wcale mi się w oko nie rzucają. tato ciągle zapomina ile to już w ciąży jestem i jak mu powiem, że to prawie połowa, to powtarza, że pewnie dziewczynka będzie, bo brzucha jeszcze nie widać.
 
ja jakos nie mam zadnego wyraznego przeczucia bardzo bym chciala dziewczynke jak bylam na usg 3d w pietnastym tygodniu to zapytalam lekarza on ze stawia na dziewczynke ale jeszcze sie pod tym nie podpisze bo za wczesnie jak bedzie chlopiec to tez fajnie:)moj mezulek caly czas powtarza moje dziewczyny zeby sie nie zdziwil he he.Wiecie dziewczyny ja jeszcze zadnych ruchow nie czuje a tak bym chciala juz poczuc te bulgotania chociaz slyszalam ze jedna ma juz w 16 tygodniu a inna w 20 takze czekam w galerii naszych malenstw wstawilam fotke z usg moze ktoras z was zobaczy czy to dziewczynka zdjecie dosc wyrazne he he pozdrawiam was wszystkie cieplutko i niech nasze male brzdace rosna nam w brzuszkach zdrowo:)
 
reklama
Do góry