reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć

Dołączył(a)
30 Sierpień 2021
Postów
7
Witam! Spodziewam się pierwszego dziecka 🙂 na badaniach prenatalnych w 12 tyg ciąży pani ginekolog stwierdziła, że będzie chłopiec.. czy któraś z Was ma podobne zdjęcie usg i okazało się, że jednak będzie dziewczynka?
 

Załączniki

  • 2847FF9A-404F-46AF-A6E4-7FDDD8FDC119.jpeg
    2847FF9A-404F-46AF-A6E4-7FDDD8FDC119.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 534
reklama
Mi lekarz w 13 tygodniu na badaniach prenatalnych nie chciał nawet mówić jaka jest płeć dziecka gdy zapytałam, i w sumie słusznie bo do 21 tygodnia było raz chłopaka raz dziewczynka:) poczekaj spokojnie do badań połówkowych wtedy płeć jest już widoczna, w 12 tygodniu to takie trochę zgadywanie.
 
To zdecydowanie za szybko , poczekaj do połówkowych badań , będzie już w miarę wiadomo :) z moją córką był problem nawet na połówkowych , tak się wywija i układa że musieliśmy robić usg dopochwowe aby potwierdzić płeć , niestety są przypadki gdzie dziewczynki na późniejszych badaniach „ zmieniają się „ w chłopca i na odwrót :) ja jestem co do płci już pewna ponieważ 3 lekarzy później potwierdziło dziewczynkę , akurat wylądowałam w szpitalu na usg i tutaj też każdy mówił że Panna . Cierpliwości .. ja wiem że to nie łatwe w ciąży ale opłaca się czasami :)
 
Witam! Spodziewam się pierwszego dziecka 🙂 na badaniach prenatalnych w 12 tyg ciąży pani ginekolog stwierdziła, że będzie chłopiec.. czy któraś z Was ma podobne zdjęcie usg i okazało się, że jednak będzie dziewczynka?
Ale płci dziecka w ogóle nie ocenia się na podstawie takiego ujęcia. Płeć ocenia się zupełnie inaczej...
Na podstawie wyrostka i jego kąta...
IMG_20210902_085250.jpg

Także po zdjęciu, które wstawiłaś, w ogóle nie można ocenić płci dziecka.
 
Dopiero później można oceniać płeć oglądając bezpośrednio krocze. Gdzieś powyżej 20 TC.
 
reklama
20211015_165205.jpg
20211015_164808.jpg

Czy myslicie ze to juz ostatecznie dziewczynka? bardzo marzylam o chlopcu I tak tez sie czulam, to jak wygladam to co jem to wszystko wskazywalo ze chlopiec a tu wiadomosc ze dziewczynka, tez sie bardzo ciesze ale chcialabym wiedziec opinie innych.
 
Do góry