reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć

Czy chcesz znać płeć maluszka?


  • Wszystkich głosujących
    14
Mnie też nikt nie mówił nic o piciu przed USG. Musiałabym to wtedy praktykować przed każdą wizytą bo nigdy nie wiem czy akurat tym razem lekarz nie będzie chciał sprawdzić czy wszystko w porządku.
 
reklama
czyli to raczej kwestia tutejszej beznadziejnej aparatury... wiem ze kiedys w Polsce dawno temu jak robilam USg macicy to kazali pic ale potem wprowadzili inne aparaty a tu widac postep jeszcze nie dotarl niech ich ges kopnie, czytam o tych filmikach i pieknych zdjeciach i zazdrosc mnie zalewa gdy usiluje Maluszka rozpoznac w otrzymanych konturach:)
 
hej dzieweczki to ja musze wam sie pochwalic ze moj gin to ma naprawde niezwykly sprzet bo wszystko tam mozna zobaczyc no i wlasnie wczoraj zobaczylismy, ku niewielkiemu niezadowoleniu moje mezusia okazalo sie ze bedziemy miali CORECZKE ::) i teraz to juz sie tak strasznie cieszymy ze az sama sie dziwie ze to jednak takie ma znaczenie jaka to plec. no ale teraz to mamy silna motywacje aby nastepny byl synek bo oboje bardzo tego chcemy.
hehe smieszne, jeszcze jedno sie nie urodzilo a juz nastepne w planach ale ciaza to taki fajny stan. no przynajmniej dla mnie
 
wielkie dzieki za dopisanie mnie do listy. od ostatniego czasu jak was odwiedzalam zaszlo nieco zmian i zdadzilo sie kilka tajemnic. klementynko, gratuluje chlopczyka. mam nadzieje ze mimo wszystko jestes szczesliwa. ja mysle ze to najwiekszy skarb ajk ma sie taka dwojeczke pareczke w domu....
 
PTASZYNKO gratuluje CORECZKI.A ja teraz zdradzam ze na USG miedzy ciagle fikajacymi nozkami widzielismy" SIURKA"BEDE MIALA SYNUSIA JUZ KOCHANEGO NAJBARDZIEJ NA SWIECIE :D
 
ptaszynko - dzięki, i powiem więcej, pareczkę to ja JUŻ mam w domu, a teraz zachwialiśmy równowagą ;D
a mój mąż dalej twardo nie chce wiedzieć oficjalnie, choćpewno się domyśla, wiec jak go spotkacie to mu nic nie mówcie hi hi hi

naturelko - w czym się robi stop klatki z filmu, please?

Anulko - niech ci synek zdrowo rośnie !!!!
 
Dzieki Klementynko.Teraz nie musze sie zastanawiac czy to bedzie Patrycja czy Lukaszek bo nie krepowal sie w ogóle i za kazdym razem gdy gin zjechal niziutko glowica bylo widac ze to Lukaszek. :D
 
reklama
Do góry