reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć

Czy chcesz znać płeć maluszka?


  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
ja bardzo bardzo chce znać płeć maleństwa ale mój ginekolog jeszcze niczego nie widzi (bardzo chciałabym kupować już ubranka, no i mówić do niego po imieniu) A tak wogóle to mam przecucie że to będzie chłopiec :laugh:
 
no i chyba muszę się wam przyznać że chybo wolałabym chłopczyka (a może to tylko kwestia nastawienia) Tatuś wolałby dziewczynkę Xeniulkę :laugh:
 
A mnie jest obojętne jaka płeć. Będzie dziewczynka to dobrze, będzie chłopczyk drugie dobrze. Bedzie co ma być. I nie rozumien tego dopytywania się dreczenia lekarza zeby powiedział prawdę. Naprawdę nie rozumiem. Troszkę cierpliwości. Rzecz się i tak wyjaśni to kwestia czasu. A juz jedno dziecko mam. Czekamy teraz na kolejne. Pozdrawiam
 
Ja Cie rozumiem! Pewnie ze rzecz sie wyjasni, ale fajnie jak oze sie wyjasnic szybciej niz pozniej. Poza tym nikt chyba lekarzy nie gnebi a po prostu pyta z ciekawosci i niecierpliwosci. Co az takie trudne do zrozumienia chyba nie jest....
 
pamciaw pisze:
Ja Cie rozumiem! Pewnie ze rzecz sie wyjasni, ale fajnie jak oze sie wyjasnic szybciej niz pozniej. Poza tym nikt chyba lekarzy nie gnebi a po prostu pyta z ciekawosci i niecierpliwosci. Co az takie trudne do zrozumienia chyba nie jest....
dziękuje Ci za ciepłe słowa zrozumienia ja już nie mogę się doczekać i zawsze pytam o to na usg no i mam nadzieje że mój lekarz nie czuje się napastowany ;D ;D poza tym on już pewnie jest do tego przyzwyczajony pewnie nie ja pierwsza taka jestem ;D
 
Mnie cały czas zdumiewa, ze można znać płeć zanim się urodzi... Wiadomo, że tak czy tak, najważniejsze żeby było zdrowe, zwłaszcza, ze czasem mimo zapewnień lekarzy zdarzają sie pomyłki, ale ciekawość i tak mnie zżera :)
 
reklama
Oczywisty jest fakt że jego zdrowie jest najważniejsze to nie podlega żadnej dyskusji codzienie wypowiadam to życzenie żeby tylko maleństwo we mnie było zdrowe ale ciekawość płci nie jest jednoczesnym zaprzeczeniem tego że nie zdrowie jest najważniejsze myśle że to taka nasza ludzka ciekawość i tyle ;D
 
Do góry