reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć :)

Dołączył(a)
29 Listopad 2022
Postów
7
Hej dziewczyny, wiem ze takich wątków jest dużo i pewnie jest to już „nudne” ale zapytam po prostu for fun, do mam które miały pomyłki w płci :) chłopiec a jednak dziewczynka? U nas mówił jeden lekarz ze chłopiec drugi teraz ze to dziewczynka - ze mogą to powiększone wargi sromowe i czekać do połówkowych 🙄 a Wy jak sądzicie, oczywiście bez spiny ☺️
 

Załączniki

  • IMG_2585.jpeg
    IMG_2585.jpeg
    585,4 KB · Wyświetleń: 315
reklama
Hej dziewczyny, wiem ze takich wątków jest dużo i pewnie jest to już „nudne” ale zapytam po prostu for fun, do mam które miały pomyłki w płci :) chłopiec a jednak dziewczynka? U nas mówił jeden lekarz ze chłopiec drugi teraz ze to dziewczynka - ze mogą to powiększone wargi sromowe i czekać do połówkowych 🙄 a Wy jak sądzicie, oczywiście bez spiny ☺️
Obstawiam chłopczyka 😉

Sama jestem w 16 tc 🙃 i poprosiłam lekarza żeby nic nie mówił jak nie jest pewny na 100% bo nie chce się jakoś nastawiać 😉 a będę szczeliwa tak samo bez względu czy to chłopiec będzie czy dziewczynka 🥳

W pierwszej ciąży na prenatalnych lekarz powiedział ze na 80% dziewczynka a w 17 tyg mojej dziewczynce urósł sisiorek także wiesz 😜 lepiej na spokojnie poczekaj do tych drugich prenatalnych 🤞🏻
 
Hej dziewczyny, wiem ze takich wątków jest dużo i pewnie jest to już „nudne” ale zapytam po prostu for fun, do mam które miały pomyłki w płci :) chłopiec a jednak dziewczynka? U nas mówił jeden lekarz ze chłopiec drugi teraz ze to dziewczynka - ze mogą to powiększone wargi sromowe i czekać do połówkowych 🙄 a Wy jak sądzicie, oczywiście bez spiny ☺️
Wygląda na chłopca ale w sumie to zależy od tego jak lekarz przyłoży glowice - u mnie kilka minut lekarz sprawdzał bo był troche chłopiec, troche dziewczynka- zależy od tego pod jakim kątem. Więc do połówkowych lepiej poczekać. 😉
 
Do góry