reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pleśniawki na języczku - jak je zwalczyć???

Ja podobnie jak Meidi polecam wodny roztwór fioletu gencjanowego!!jest naprawde skuteczny!! a dzidzia wygląda jakby sie najadła borówek :-)
 
reklama
My tez mielismy plesniawki. Robert wyszedl z nimi ze szpitala, po smarowaniu Aftinem zniknely, ale to 3-4 dniach wrocily. Jakos niepotrafilam dokladnie mu jezyczka gazikiem przetrzec, nie moglam dotrzec do samego konca, no i wzielam sie na inny sposob. Dalam tego zelu na rog pieluchy i dawalam malemu, zeby sobie go troche possal. Po dwoch dniach plesniawki zniknely i jak narazie nie wrocily. :tak:
 
Moj Czupurek mial ten sam problem nic nie pomagalo az nasza Ludwiczka(pani doktor) przepisala nam zel daktarin.Smaruje sie nim smoczek i rach-ciach plesniawki znikaja! Tylko nie wiem, czy jest to to w Polsce, ale pewnie tak!
 
Zgadzam sie ze siuski pomagają:tak: U nas na plesniawki to była jedyna skuteczna metoda,próbowalismy Aftinu i Nestatyny-rezultat znikomy bo plesniawki sie odnawiały,jedynie siuski zlikwidowały pleśniawki tak że do dzisiaj nie mamy tego problemu:-D .Powodzenia
 
dołączam się do powyższych, jak apthin nie pomoże to siuśki powinny zadziałać, to stara tradycyjna metoda bobcia moja stosowała i ciotka..tylko jak te siuski zdobyć:-D
 
U nas też siuśki rządziły... do tej pory jest OK:tak:

A gencjanę polecam dodać do kąpieli jak dziecko zachoruje na ospę:tak:
przyspiesza gojenie i mniej swędzą bąble...
 
reklama
Do góry