reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PLNIE POTRZEBUJĘ - Proszę o pomoc..

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

KamilaLublin

♥Zakochana w synach♥
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2009
Postów
3 014
Miasto
Lublin
Witam
Widzę, że jest tu bardzo dużo forumowiczek.. i śmiałam napisać... Jesteśmy w trochę trudnej sytuacji... Pilnie potrzebujemy mebli kuchennych... Obojętnie jakich... nasze mają już ok 20 może i więcej lat.. są w opłakanym stanie.. Drzwiczki odpadają... blaty przybilam ostatnio na gwoździe :crazy: całe ścianki sypią się.. są spruchniałe.. Niestety nie możemy pozwolić sobie na kupno nowych.... Pomyślałam, że może znacie kogoś... kto ma zbędne takie meble i z chęcią chciałby oddać i nam pomóc? Może planuje ktoś wymiane mebli w najbliższych miesiącach ? Była bym bardzo wdzięczna gdyby nas ktoś poratował... mieszkamy w jednym mieszkaniu w 6 a w krótce 7 osób.... meble sa niezbędne... :crazy: Proszę o pomoc.. Pozdrawiam.
 
reklama
W Obi i Castoramie są zestawy mebli kuchennych za 400zł,można na raty zakupić.
 
Dla niektórych 400 zł czy jakaś rata są niewyobrażalne...
Kamila patrz na gumtree.pl tam jest dział oddam za darmo, też można napisac że potrzebujesz i ludzie oddadzą. Wiem, bo obserwuję codziennie ogłoszenia z gumtree i naprawdę można dostać za darmo dużo rzeczy innym niepotrzebnych. Niestety ja mieszkam za daleko żeby Cię poratować, bo wysyłka mebli przekroczy ich wartość ale właśnie z gumtree wyposażyłam sobie kuchnię letnią (takie miejsce na robienie przetworów i mycie jarzyn żeby w domu nie brudzić) nie wydając ani złotówki a ludzie jeszcze byli zadowoleni, że zabieram od nich stół, krzesła czy szafki.
 
Dzięki dziewczyny kilka stron już zwiedziłam ale zaro odpowiedzi na maile... ogłoszenia dałam .. na tablica.pl nic nie ma niestety ale zartaz wejde na tą stronke co mi dałyście... może jeszcze któraś forumowiczka z lublina stwierdzi że musi wymienić meble kuchenne .. czekam i szukam.
 
Właśnie na wrocławskim pojawiły się meble kuchenne za darmo, nawet bardzo ładne... ale to za daleko żeby Ci zamówić i wysłać, chyba że masz jakiś znajomych we Wrocławiu. Ogłoszenie pojawiło się 40 min temu. Jest jeszcze serwis graty z chaty, wyszukasz sobie na google dokładny adres.
 
niemam nikogo we wrocławiu transport pewnie kosztował by majątek :( taki pech !!
rzeczywiście bardzo ladne są te meble...
 
Nie mogę Ci pomóc z tymi meblami z Wrocławia, u nas też bardzo krucho z pieniędzmi:-( Ale przynajmniej masz jakąś podpowiedź gdzie szukać, bo czasami się trafiają okazje. I zerknij jeszcze na te graty z chaty bo tam też masz za darmo różne rzeczy: www.gratyzchaty.pl
 
reklama
tak cały czas chodzę po tych różnych stronkach coś w lublinie nikt nie chce oddawac a jak już chce to od razu są chętni .. najwięcej ofert z warszawy eh ... czekam może coś się pojawi, może ktoś na święta zechce mieć nowe :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry