reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
rubi obawiam się, że forum ogólnie rzecz biorąc przegrywa z konkurencją fb, gdzie wiele osób i tak spędza dużo czasu; a ogarnianie 6 grup w sieci przy dwójce maluchów w domu, domowych obowiązkach, remontach i ogrodzie to jednak zbyt wiele jak na jedną osobą ;-)
Zdaje się, że na forum jednak najłatwiej zżyć się w czasie ciąży - kiedy wszyscy są "nowi", z tymi samymi "problemami" i podobnym doświadczeniem. Kiedy grupa już się zna, ciężko się "wbić" komukolwiek nowemu, wychodzą na jaw stare zatargi i zalega cisza......
 
Hihi a jednak jeszcze całkiem takich pustek tutaj nie ma. Jak się ma sytuacja obecnie na porodówce opolskiej, orientujecie się może? Dobre opinie? :)
 
reklama
Do góry