reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Kerry to nie ani mru mru tylko Kabaret moralnego niepokoju :) pomerdało mi się.
23.08.08 w amfiteatrze - godz. 19
chyba jakoś tak. Tylko że to jest sobota i wiesz jak będzie ładna pogoda to mój mąż chce mnie zabrać i Betkę oczywiście na weekendowy wypad w góry ;-) w związku z czym nie mogę mu odmówić - sama rozumiesz - to nie często się zdarza hihihi i wtedy nie pójdziemy, chyba żeby się rozpadało to wtedy napewno zostaniemy w Opolu :D i może spotkamu się na kabarecie :tak:
 
oho widze ze nam sie wątek rozkreca :-)

Też chciałam na Feela jechac....ale mój mum ma urodziny wiec odpada...Ale sam pomysł spotkania jest na 5 :-)
 
cześć
trochę tu nie zaglądałam, a tu wątek powoli się rozkręca.:-)
Ja mam pomysł, żeby się spotkać w zoo. Ale ja to mogę raczej rano (koło południa), a większość pewnie wtedy w pracy siedzi.:baffled:

Anik a Ty na Piotrkowskiej mieszkasz? Pisałaś wcześniej, że na Dambonia.:confused::sorry2: Jeśli na Piotrkowskiej, to może przypadkiem gdzieś na siebie wpadłyśmy?:confused:;-):-D
 
reklama
hej Wam, pisalam o sobie w tym watku 'a moze ktos z Opolszczyzny' i jak prosila kerry1 w watku 'lista' i zastanawiam sie czy juz moge sie tu do Was na ploteczki nieskromnie wtrącić ?? ;-)
 
Do góry