reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
hu hu ha nasza zima zła,znów nas zasypało i gdzieś wszystkie laski wywiało.
Jak po świętach?
Zdecydowanie za szybko minęły:sorry2:

Aga2003 rozpakowałaś się już ,czy jeszcze się trzymasz?
 
ale tu pustki....
dziewczyny gdzie jesteście?? :sorry2::sorry2:

ja to bym na narty pojechała :-p czy ktoś może zaopiekować sie mimi brzdącami??
a najlepoiej jedźmy wszystkie z dzieciakami i kazda będzie miała co jakiś czas dyżur na pilnowanie przedszkola a reszta na stok :cool2::cool2::cool2:
 
bry ;-)

to ja sie na przedszkolanke pisze bo na nartach jezdzic nie umiem ;-)
prosze o podanie terminu i miejsca :-) i jeszcze prosze o znalezienie sponsora co wyjazd moj i moich dzieci oplaci ;-)
 
rubi skoro nie umiesz to najwyższy czas zacząć się uczyć a sponsora jakoś znajdziemy!!!!

Pamiętaj że berety mamy duże i pod kościołem we dwie coby nam cieplej było ustawić się możemy :D

haloooo gdzie reszta??
wyjechała na sylwestra czy cooo
 
Bry, pierwsza w Nowym Roku :-);-)

Wszystkiego dobrego dziewczyny w nowym 2011 roku :tak:

Anik mnie wołami na narty nie zaciągną :tak:. My z Rubi mozemy siedziec i pic grzance, a wy smigajcie po stoku ;-)
 
To i ja się witam w Nowym Roku - jako druga :-)
coś przeciagi straszne się robią na naszym forum
Dziewczyy gdzie jesteście??
chwalcie się jak spędziłyście sylwestra i czy macie jakieśpostanowienia noworoczne :-)

Ja żadnych postanowień nie mam bo nigdy nie dotrzymuję słowa :zawstydzona/y::-p więci po co je robić hie hie hie

a sylwestra spędziłam na domówce z rodzinką i bbbbaaaaarrrdzzzzooooo się z tego cieszę - nie zamieniłabym tej imprezy na żaden bal :rofl2::rofl2::rofl2:

wojtkowi wychodzą 4 zęby - :szok: koszmarnie się ślini, do tego puścił mu się katar i efekt jest taki że nie wiem czy jutro pójdzie do żłoba :baffled: zobaczymy dziś w nocy...

no nic czas na jakąś kolacyjkę,muszę iść z psem na siusiu i wskakuję do wanny :rofl2: paaa
 
Najlepszego, zdrowia i pracy :-) niekoniecznie ciezkiej ;-)

aga2003 - mam nadzieje ze juz sie rozpakowałaś :-) chwal sie dzidzią ;-)
 
reklama
Do góry