reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Dziekuje Pawimi za wyczerpujaca odpowiedz.I nie mow mi tu,ze nie jestes ekspertem w dziedzinie wozkow:tak:Jestem zdecydowana na cosatto,jeszcze tylko musze namowic meza;-)
A co do osoby,ktora mi powiedziala o WAs no to nie moge zdradzic kolezanki:-DPowiem tylko,ze jest ona moja sasiadeczka zza plota i niedawno przyszedl do niej piekny wozeczek:-)
 
reklama
jakie dzieci
c024.gif
hihihi
a207.gif
 
reklama
Hej dziewczyny:-)

Pędze do Was się pochwalić że w końcu nabyłam upragniony wózeczek...i tak jak myślałam nie jest to żaden z tych o których pisałam wcześniej:-D:-D:-D
Wczoraj sobie kupiłam Bee + z czerwoną budką-jest cudny,piękny i wspaniały:-D:-D:-D a ja jestem walnięta-ale to drobiazg:-D;-)
Po drodze niestety nabyłam inny wózeczek...mały niewypał:wściekła/y: z którym musze się uporać.
Dziekuje Wam za wszystkie porady...pozdrawiam cieplutko:-)
 
Do góry