reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

gratulacje :-D a jednak Bee haha...a obilo mi sie cos o uszy ze Quinny Senz sobie zafundowalas....czyzby to ten niewypal byl???? Pytam z ciekawosci bo dla mnie Senz to porazka i jak ostatnio czytalam zachwalajace recenzje mamuski ktora go wlasnie nabyla to sie zastanawialam czy ta laska w ogole w zyciu jakikolwiek inny wozek widziala juz nie wspominajac o posiadaniu i uzytkowaniu......A jesli chodzi o Bee - jestem przekonana ze na 100% bedziesz z niego zadowolona i zycze przyjemnego korzystania ze wspanialego pojazdu ;-)



aaaa......bylabym zapomniala.....koniecznie fotki plizzzzz!!!
 
reklama
Dzięki Pawimi:-)
Powiem Ci że ja już jestem w 100% zadowolona...dzisiaj byłyśmy z małą pierwszy raz na spacerku i na prawde niebo a ziemia:tak:
Fotki wkleje jak tylko zrobie:tak:

No i z tym niewypałem się zgadza to był quinny....haha a ja wiem skąd Ty wiesz:-D pozdrawiam G......:tak:;-)
Powiem Ci tak kupiłam tamten wózek bo spodobał mi się w sklepie i bardzo leciutko się go prowadziło...chciałam na lato także budka przewiewna nie była problemem...ale w trakcie 3 spacerku zablokował mi się hamulec i koniec jazdy.Pojechałam do sklepu i zareklamowałam...nie było problemu bo wózek miałam zaledwie 2 tygodnie.
Teraz czekam na decyzje,zażądałam zwrotu gotówki...choć wiem że z tym będzie problem ale na naprawe się nie zgadzam...albo kasa albo nowy wózek i pozbede się go:tak:
Senzz jest fajny wizualnie ale troszke kiepsko zrobiony,cienki materiał,siedzisko ma usztywnione styropianem(zobaczyłam dopiero w domu jak kupiłam).
W każdym bądz razie ja sie zawiodłam,każdy ma swoje zdanie i różne wymagania;-)
 
Ostatnia edycja:
alez ja sie zgadzam z Toba w 100%, mialam takie same wrazenie spotykajac sie po raz pierwszy z Senzz....za duzo kasy dla takiej slabej jakosci. Sa lepsze wozki. Tak a propos to znalazlam dla Ciebie palak do nowego Bee, kosztuje okolo 30 Euro plus przesylka z niemiec ;-)
 
alez ja sie zgadzam z Toba w 100%, mialam takie same wrazenie spotykajac sie po raz pierwszy z Senzz....za duzo kasy dla takiej slabej jakosci. Sa lepsze wozki. Tak a propos to znalazlam dla Ciebie palak do nowego Bee, kosztuje okolo 30 Euro plus przesylka z niemiec ;-)
Żartujesz:szok::szok::szok:
Jejku jak możesz to proszę Cię bardzo o linka,pleaseeeeee:-):sorry2:
 
Pawimi...dzieki:-)
Ja zadzwonie w poniedziałek do Krakowa gdzie kupiłam wózek może mają pałąk,ja się nie pytałam bo byłam świecie przekonana że nie ma:sorry2:;-)
 
No i niestety w sklepie nie mają...nie wiedzą nawet że są pałąki do tego modelu:eek: mam dzwonić za 3 tyg jak będzie dostawa,może im przyślą.
No nic pewnie do Pl przyjdą ze sporym poślizgiem-jak wszystko;-)
 
Hej...wklejam foteczki naszego Bee...spisuje się super:tak:
Pozdrawiam:-)
 

Załączniki

  • 057.jpg
    057.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 105
  • 015.jpg
    015.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 110
  • 024.jpg
    024.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 112
reklama
taka sama czerwoniutka budka jak w moim :-D chlip, chlip...teskni mi sie za tym wozeczkiem no ale coz, naturalna kolej rzeczy ze dzieciaczki wyrastaja ze swoich bryczek, ja juz pomalu zaczynam sprzedawanie swoich wozkow, niestety moj kawaler pomalu bedzie konczyc swoja wozkowa kariere, lubi sie wozic owszem ale coraz rzadziej korzystamy z wozkow bo biegacz z niego zawodowy :-p Mysle, baaa nawet jestem przekonana ze przyszla jesien/zima (bo jednak w sniegu i lodzie gorzej chodzic na malych noziach) beda juz ostatnimi w naszej kadencji wozkowania. Zostawiam sobie napewno swoje baby joggerki ;-) na wiosne bo my biegamy i zwiedzamy hardcorowo przyrode a te sa idealne na takie przygody no i maclareny volo...reszta idzie pod mlotek.
Fotki swietne, mala urocza :-D
 
Do góry