reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

taka sama czerwoniutka budka jak w moim :-D chlip, chlip...teskni mi sie za tym wozeczkiem no ale coz, naturalna kolej rzeczy ze dzieciaczki wyrastaja ze swoich bryczek, ja juz pomalu zaczynam sprzedawanie swoich wozkow, niestety moj kawaler pomalu bedzie konczyc swoja wozkowa kariere, lubi sie wozic owszem ale coraz rzadziej korzystamy z wozkow bo biegacz z niego zawodowy :-p Mysle, baaa nawet jestem przekonana ze przyszla jesien/zima (bo jednak w sniegu i lodzie gorzej chodzic na malych noziach) beda juz ostatnimi w naszej kadencji wozkowania. Zostawiam sobie napewno swoje baby joggerki ;-) na wiosne bo my biegamy i zwiedzamy hardcorowo przyrode a te sa idealne na takie przygody no i maclareny volo...reszta idzie pod mlotek.
Fotki swietne, mala urocza :-D

Pati zapp tez for sale??:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czesc, czy ktoras z Was ma moze wozeczek Cosatto I-Spin, Nuna albo Frankie Pushchair? przymierzam sie do zakupu ktoregos z tych wozkow, choc zdanie zmieniam dosc czesto ;p zalezy mi na w miare lekkim wozku z duzym siedziskiem, no i jakas amortyzacja by sie przydala, zeby podbic mojego paczusia ;p moze mozecie powiedziec cos o tych ktore wymienilam lub polecic jakis inny? moj syn ma 15 miesiecy, ale jest dosc dlugi, a chcialabym zeby teraz zakupiony wozek posluzyl do 3 urodzin moze dluzej ;p

jeszcze widzialam Peg perego Si dosc ciekawy, bo wlasnie chcialabym miec pojedyncze kola, ktory z tych wozkow Waszym zdaniemy bylby najlepszy dla dosc ciezkiego i wysokiego dziecka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry