reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Sofik super...bardzo sie ciesze ze przyszedl...to teraz skladaj go i zapodawaj zdjecia czekamy!!
 
Oki zrobie fotki

Ale mam pytano o gondole ??
czy po zamontowaniu ona sie bedzie delikatnie rusza gora dol :confused::confused::confused:bo moja sie rusza hmmmm:confused::confused:
 
Rany ale sie umeczulam
dziewczyny ktore maja quinny zrobcie mi foto tam gdzie sie wpina adaptery plisssssssssssss bo mi nie wchodza :baffled:

 
Ostatnia edycja:
Proszę bardzo:




tu już włożyłam adapter, ale jeszcze nie kliknął:



tu już zamocowany:





Mam nadzieję, że pomogłam :-)
 
Kochana dziekuje wlasnie u mnie bylo tak ze to sie nie wyrównało tylko bylo nie równo i adapter nie wchodzil caly ale w instrukcji jest pokazane i cos ruszylam i sie naprawilo....

Dziekuje cO bardzo za FOTKI:-)


EVa a mialas kiedys prolem z tymi adapterami z esie nie wyrównalo po zlozeniu wozka ???

A czy u Ciebie tez tak rusza sie gondola ??? gora dol ???
 
Ostatnia edycja:
Sofik, nie ma za co :-)

Jesli chodzi o problemy z adapterami przy składaniu to nie mam żadnych. Jeśli chodzi o gondolę, to tez się rusza, ale nie tak bardzo. Chyba w większości wózków się rusza, ale jak już ją "obciążymy" nie bedzie się tak ruszać :-) Ale bez obawy nie wypadnie z adapterów (na etapie wybierania wózka miałam schizo na punkcie ruszających się gondol/fotelików itp) :-)
 
reklama
sofik ja tez widzialam kiedys buzza z gondola i bobaskiem w srodku i sie lekko ruszala na nierownym podlozu...kochana jak sie uporasz juz ze zlozeniem wozia czekamy na zdjecia Sofijki w nim...corka pewnie Ci pomaga??dzis dokladniej ogladalam wasze zdjecia te co przeslalas...super sa:-)
 
Do góry