reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płyn do płukania tkanin

ewelinapatrycja

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Luty 2020
Postów
15
Witam
Mam pytanie odnośnie płynu do płukania tkanin dla niemowląt
Jest ogromny wybór wszelkiego rodzaju płynów, a ja do żadnego nie mogę zdobyć przekonania ani żaden nie skłania się u mnie do uznania.
Możecie polecić jakiś płyn? Opowiedzieć coś o nim? O składzie, zapachu, intensywności zapachu?
Dlaczego akurat ten zyskał w waszym uznaniu?
Jak wyglądają ubranka i ich struktura po wypraniu w danym płynie?
Jak maluszki reagują na dany płyn?
Chciałabym się dowiedzieć o każdym istotnym szczególe odnośnie tego tematu i jak u Was się to sprawdzało tak samo jak sprawdziło się to w waszym otoczeniu (siostra/koleżanka)
Chwytam się wszystkiego i rozpatruję wszystkie opinie. Z góry dziękuję.
 
reklama
Rozwiązanie
U
Dziwne podejście🤔 mi normalnie położna jak jeździła przed porodem mówiła że chemię dla niemowlaka kupować z pozytywną opinią matki i dziecka. Nic nie wspomniała żeby w samym płynie prać
Dziwne podejście🤔 mi normalnie położna jak jeździła przed porodem mówiła że chemię dla niemowlaka kupować z pozytywną opinią matki i dziecka. Nic nie wspomniała żeby w samym płynie prać
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry