reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płyn

reklama
Podobno żelem nie można, ja nigdy żelem nke myłam, ale już wiem, że to nie od plynu, zapalenie miałam przez słodycze, ostatnimi czasy jadłam bardzo dużo i teraz wiem jaka jest przyczyna to Samo mi lekarz powiedział '=) przestalam jeść słodycze tzn ograniczyłam do raz w tygodniu i wszystko jest teraz ok :)
 
.
Screenshot_20200828_072021_com.android.chrome.jpeg
 
Dokładnie ja nigdy nie używałam żelu do intymnej i nawet nie wiem co to jest infekcja w tych miejscach [emoji4] myje się żelem tym samym co całe ciało.

Oczywiście, że żelem który mam do całego ciała i nie mam problemów tylko ja też wybieram same naturalne kosmetyki co mycia, kremowania się, peelingów itp. Ograniczam chemię którą na siebie nakładam. Inna sprawa, że... no za dużo tych pudełek i pudełeczek na osobne rzeczy, a plastik się gromadzi.
 
Oczywiście, że żelem który mam do całego ciała i nie mam problemów tylko ja też wybieram same naturalne kosmetyki co mycia, kremowania się, peelingów itp. Ograniczam chemię którą na siebie nakładam. Inna sprawa, że... no za dużo tych pudełek i pudełeczek na osobne rzeczy, a plastik się gromadzi.
Dokładnie. Ja akurat używam Nivea albo pallmolive i nic mi nie ma. Ja nawet nie wiem jakie są żele intymne [emoji85] najwyraźniej nic mi nie ma po żelu ja nawet nie miałam chorego pęcherza a co mówić o infekcjach w tych miejscach. Ja nawet nie wiem jakie są infekcje[emoji2368]
 
Podobno żelem nie można, ja nigdy żelem nke myłam, ale już wiem, że to nie od plynu, zapalenie miałam przez słodycze, ostatnimi czasy jadłam bardzo dużo i teraz wiem jaka jest przyczyna to Samo mi lekarz powiedział '=) przestalam jeść słodycze tzn ograniczyłam do raz w tygodniu i wszystko jest teraz ok :)
Ja myję się żelem i nie mam problemów.
 
reklama
Dokładnie. Ja akurat używam Nivea albo pallmolive i nic mi nie ma. Ja nawet nie wiem jakie są żele intymne [emoji85] najwyraźniej nic mi nie ma po żelu ja nawet nie miałam chorego pęcherza a co mówić o infekcjach w tych miejscach. Ja nawet nie wiem jakie są infekcje[emoji2368]

Tzn. ja wiem czym są, bo kiedyś też nie zwracałam uwagi na to jakie proszki biorę i płyny i niestety ale to potrafiło zrobić swoje, a jednak.. no bielizna, proszek, płyn... Ojjj no jak ma się delikatną skórę to jednak jest to też do zmienienia. Teraz? Nie mam problemów, ale jednak zarówno żele specjalne jak i chemia robi swoje i trzeba trochę tego wyeliminować z życia by też było nam zdrowiej :D
 
reklama
Do góry