reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pływanie dla niemowląt

Misia ty jak coś wymyślisz no proszę mówiŁam teściowej o basenie dla takich maluchów to niewierzyŁa
Misia daj jak możesz adres i jakiś tel tej pŁywalni
 
reklama
Klarciu proszę bardzo :)

Wrocław:

kopia listu do mnie:
zajecia odbywaja sie w kazda srode
od 15-15.30
na plywalni przy ul. Chelmonskiego 43 [ nowa plywalnia AR we Wroclawiu ]
na zajecia dla malucha ; potrzebna kapieluszka [ specjalne pieluchy z
napisami swimmers lub cos podobnego ]
i duzy recznik kapielowy
dla osoby ktora bedzie z maluszkiem w wodzie : czepek , kostium kapielowy ,
klapki , recznik , brak bizuterii i dlugich paznokci [ absolutnie nie tipsy
!!! ]

i duzo , duzo USMIECHU

*oczywiscie zakladam , iz lekarz prowadzacy nie wspominal o
PRZECIWWSKAZANIACH !!! do tego typu aktywnosci ruchowej dla maluszka ???

koszt kursu od 10-05-2006 do 28-05-2006 to 190 PLN
jednostka lekcyjna trwa 30 min

w razie pytan : 501 109 605 lub bezposrednio prosze przybyc na plywalnie
i obserwowac na czym polega lekcja .
pragne zaznaczyc iz na zajeciach panuje niesamowicie spokojna i super
komfortowa atmosfera [ 4-5 dzieci ]
nowiutki , super kolorowy i oryginalny sprze
!
!!!
zapraszam
Akademia Sportów Wodnych

www.health-body.pl
tel. 501 109 605 dr Agnieszka Ciszek
info@health-body.pl
 
Własnie dowiadywałam się o pływanie z niemowlakiem, niestety dopiero od września. Ale i tak chyba nici z tego w Warszawie 3 m-czny kurs pływania z niemowlęciem (basen na Targówku)kosztuje 270zł ::). Jak dla mnie trochę drogo, tym bardziej, że my często w wekwndy wyjeżdżamy, więc na pewno z 1-2 zajęcia by nas ominęły.
No nic, mamy czas na zastanowienie, ale byłoby szkoda :(.
 
To jest basen najbliżej mnie. Jeszcze nie dzwoniłam wszędzie, ale nie spodziewam się aby było taniej :(. Ale jeszcze podzwonię.
 
Dytek wprawdzie Spartańska daleko od ciebie (no i za bardzo jej nie polecam). Ale tam płaciło się tylko wtedy kiedy sie przyszło .
 
A ja dopiero teraz wpadłam, na to, że w Centrum Zdrowia Dziecka jast basen. Babka przez tel mi powiedziała, że mogę opłacić sobie zajęcia, jak dziecku nic nie dolega, ale mogę też wziąć skierowanie od lekarza, bo przecież to dla lepszego rowoju :p
Hehe od września dopiero zajęcia, ale się wybierzemy na bank :)
 
reklama
Do góry