reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PMS a objawy ciąży

Dołączył(a)
16 Listopad 2020
Postów
3
Cześć wszystkim😊
Ja mam pytanie do dziewczyn które mają bardzo zbliżone objawy PMS do objawów ciąży.
Niestety w moim przypadku takie sytuacje mam praktycznie co miesiąc.Objawy typu powiększony bolący biust oraz bardzo wrażliwe sutki, kłucie jajników ,bóle głowy, zgaga... caly czas dosyc intensywnie trwają juz od ok.22dc do ok.24 a nawet do 26dc. juz robię sobie nadzieję...jestem 2dni przed okresem i nagle objawy powoli zanikają i pojawia się @ .Podobne objawy są na początku ciąży. Czy któraś z Pań miała podobną sytuacje i udało się zajść w ciążę? Udało się odróżnić kiedy rzeczywiście intuicja i ciało dobrze podpowiada?
Wiem ,ze każda z nas jest inna ale po prostu za często się zawodze i chciałabym poznać więcej opinii z życia wziętych. Może powinnam na chłodno wszystko przechodzić ale jak oczekuje się pozytywnego wyniku to chcesz pozytywnie na wszystko patrzeć i mieć nadzieję że może tym razem będzie inaczej....😍
Czekam na Wasze historie😊😊😊
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie były typowo okresowe objawy. Jedyne co było inne to po owulacji przestawały mnie boleć jajniki a w zaciazonym cyklu napierniczaly aż do "okresu " i po nim .
U mnie były typowo okresowe objawy. Jedyne co było inne to po owulacji przestawały mnie boleć jajniki a w zaciazonym cyklu napierniczaly aż do "okresu " i po nim .
 
Rozwiązanie
Do góry