reklama

Pneumokoki Meningokoki Rotawirus ..

Temat na forum 'Archiwum mam grudniowych'10' rozpoczęty przez AnuskaKCS, 10 Marzec 2011.

1. AnuskaKCS

AnuskaKCS Początkująca w BB

co mysliscie o szczepiace na pneunokoki ? , czy zaszczepic dziecko czy nie ?.. uwazam ze z jednej strony jest to jakis tam wiekszy wydatek ale chyba mniej watpliwosci ze dziecko moze na to zachorowac , podobno o zarazenie sie maluszka nie trundno , pozniej odwodnienie , szpital w gorszym wypadku , dramat .. co myslicie zaszczepic czy nie ? a moze juz panie to przeszly jesli tak to jaki byl koszt tak dokladniej ? :confused:

Ostatnia edycja: 10 Marzec 2011
  2. madziara158

madziara158 Grudzień 2010

Rozmawiałam na ten temat z położną jeszcze wszkole rodzenia i doradziła mi, żeby na razie nie szczepić. Jest to konieczne jeśli np. dziecko idzie do żłobka, czy mama jest przedszkolanką, w przeciwnym wypadku zbędne. A jak jednak będziesz chciała to do roku czasu możesz zaszczepić w każdej chwili...

3. reklama
  4. sunnflower

sunnflower Fanka BB :)

nie chcę wyjść na jakąś nie miłą, ale możemy nie tworzyć zbędnych nowych wątków? szczególnie z błędami w temacie? bo i tak jest już sporo a każdy kolejny przyczynia się do braku przejrzystości forum Poza tym problem szczepień był już wielokrotnie poruszany a jeżeli nawet ktoś nie doczytał to może zawsze zapytać na 'ogólnym' i na pewno ktoś odpowie

Poleć forum