reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pneumokoki

reklama
i pozbyliscie sie tego?? a byly dzieci wczesniej szczepione na pneumo?? moj mial 2 dawki a po 4 miesiacach wyszlo ze ma pneumokok zlewny czyli jak to nasza doktorka powiedziala multum. czesto sie uaktywnial u was?? moj maly znow ma ropny katar i boje sie ze to znow to cholerstwo i w dodatku kaszle a niby czysty sluchowo. sama juz nie wiem co sadzic. w dodatku ma stmei lapie wszystko co sie da:-(
 
Witam
Pytanie jak w temacie odnośnie Pneumokoków
moja córcia załapała w przedszkolu :no: ma nosie na razie woda morska i maśc baneocin szukamy dobrego laryngologa -czy ktoś miał do czynienia i może mi coś więcej powiedzieć na ten temat/
pozdrawiam
 
Do góry