reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po cesarce

Ja tez mialam cesarke
u mnie martwica na poczatku byla spora a teraz to az musialam sprawdzic, troche jest ale na codzien nie mysle i nie zauwazam tego
i mialam jescze miejsce gdzie sa szwy wewnatrz troche wystajace..lekarz powiedzial ze tak moze byc do roku az sie szwy rozpuszcza...
A cwiczycie juz brzuszki???bo ja sie jeszcze boje, lekarz zakazal pol roku...
 
reklama
Ja rodziłam naturalnie, miałam krótkie cięcie i zagoiło mi się po 9 dniach (wtedy nie czułam już żadnego ciągnięcia).
 
Ania ja nie ćwicze bo jestem leń zresztą nie czuje takiej potrzeby zbytnio ale gdyby został mi brzuch to napewno bym ćwiczyła
przecież mówia ze po cesarce też np nie powinno się dzwigac cięźaru powyzej 5 kilo przez pół roku a to jest niemożliwe bo nasze dzieci wazą sporo wiecej i co?//
 
U mnie już od dawna jest Ok i właściwie nie pamiętam już że mnie cięli. Czasami tylko coś zaswędzi w miejscu blizny i bardzo żadko takie drętwienie. Ale poza tym na codzień nic już nie czuję.
 
Do góry