reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po ciąży pozamacicznej znowu problem

Nie, stwierdził tylko że trzeba obligatoryjnie zrobić badania ale jakie to dowiem się na wizycie za tydzień. Pewnie zacznie od hormonów. Wydaje mi się że zaszłam za szybko od poprzedniej straty.
Tak w tym coś może być że za szybko. Ja nawet nie doczekałam pierwszej miesiączki po poronieniu a byłam już w tej ciąży pozamacicznej.
 
reklama
Hej,

Niestety.......
Beta z dziś 52... w poprzedni piątek było 47.... czy to może być wskazanie do CP???
;(((
 
Hej,

Niestety.......
Beta z dziś 52... w poprzedni piątek było 47.... czy to może być wskazanie do CP???
;(((
Spokojnie, ja przy poprzednim miałam 170, 118 i potem na chwilę znowu 170 a po kilku dniach już same spadki i tak do 0. Ale musisz to kontrolować.
 
Ja miałam dokładnie tak jak @Sandi89 że mi tak skakała. U Ciebie rośnie bardzo powoli. Jednak była bym czujna bo na tym etapie nie można ani wykluczyć ani potwierdzić ... :(
 
Do góry