reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po czym poznalyscie że jesteście w ciąży ?

M

mloda1212

Gość
Witajcie. To moj pierwszy post na tym forum. Dzieci nie posiadam, a poniewaz pojawily sie u mnie dziwne objawy, postanowilam sie was poradzic.
Od 2 tygodni dziwnie sie czuję. Nie pojawil mi sie okres. Bolaly mnie jajniki prawie jak na okres ale on sie nie pojawil. Czasami mnie zakłują lekko i przestaje. Z dnia na dzień coraz rzadziej. Piersi mi tak jakby urosly, pojawily sie na nich widoczne żyły, ale mnie nie bolą, są raczej takie wrazliwsze. Przed okresem zawsze byly twarde i nawet stanik mi przeszkadzal bo tak bolalo, teraz nic. Mialam zawsze potworny PMS, a teraz jest spokój. Do toalety goni mnie sikanie prawie co godzine. W brzuchu czasami odczuwam takie jakby motylki. I teraz najgorsze rzeczy ktore mi przeszkadzaja. Czy to dzien czy noc, kreci mi sie w glowie i moge zasnac na stojaco. Pomimo tego ze spie 9 godzin dziennie, dalej zasypiam i ciagle czuje okropne zmeczenie. Do tego potwornie pocą mi sie dlonie i stopy, normalnie moge zostawiac mokre ślady :/
Z chlopakiem nie Zabezpieczalam sie od 3 lat, stosowalismy stosunek przerywany, zawsze wyciągał w ostatnim momencie.
Czy to moze byc ciąża ? Jakie wy mialyscie objawy ?
Aha i dodam jeszcze ze zrobilam wczoraj test strumieniowy i wyszedl negatywny.
Czy mozliwe ze test nie wykrył ciąży ?
Ps. Nie staram sie o dziecko. Ale także nie boje sie ewentualnej ciąży.
 
reklama
Rozwiązanie
M
A ciemnienie sutków i brodawek, oraz nie wiem jak to okreslic... takie jakby grudki na brodawkach... to może być objawem czegoś innego ? Bo nigdy tak nie miałam a informacji na ten temat nie mogę znaleźć :/


Ja to mam pecha :D zrobiłam dzisiaj test i okazalo sie ze jest zepsuty, ta strefa świadcząca o ciąży zalala sie barwnikiem, po kilku godzinach na niego spojrzalam to barwnik wyblakl a zostaly dwie kreski w okienkach :p
Wiecej tego nie robie. W poniedziałek ide na krew :)
Za duzo nerwow przy tych testach domowych.
Przede wszystkim nie napisałaś, kiedy współżyłaś. Objawy, które opisujesz mogą świadczyć o cukrzycy, problemach z tarczyca, ciąży, jak również o dużym stresie i przypuszczam, że mnóstwo innych rzeczy można dopisać. Koniecznie zrób badania, bo może masz anemię, a może jest wszystko ok, tylko żyjesz w stresie, że możesz zajść w ciążę i masz objawy nerwicowe. Stosunek przerywany jest najgorszą formą zabezpieczania się, bo żeby zajść w ciążę nie jest potrzebny wytrysk nasienia i pewnie to wiesz:( Test mógł wyjść ujemny, bo: nie jesteś w ciąży lub zrobiłaś go zbyt wcześnie.Niestety nikt na forum nie udzieli Ci odpowiedzi, czy to ciąża. Możesz jeszcze zrobić test z krwi, on jest zdecydowanie bardziej wiarygodny. Trzymam kciuki, żeby było, jak chcesz:)
 
Witajcie. To moj pierwszy post na tym forum. Dzieci nie posiadam, a poniewaz pojawily sie u mnie dziwne objawy, postanowilam sie was poradzic.
Od 2 tygodni dziwnie sie czuję. Nie pojawil mi sie okres. Bolaly mnie jajniki prawie jak na okres ale on sie nie pojawil. Czasami mnie zakłują lekko i przestaje. Z dnia na dzień coraz rzadziej. Piersi mi tak jakby urosly, pojawily sie na nich widoczne żyły, ale mnie nie bolą, są raczej takie wrazliwsze. Przed okresem zawsze byly twarde i nawet stanik mi przeszkadzal bo tak bolalo, teraz nic. Mialam zawsze potworny PMS, a teraz jest spokój. Do toalety goni mnie sikanie prawie co godzine. W brzuchu czasami odczuwam takie jakby motylki. I teraz najgorsze rzeczy ktore mi przeszkadzaja. Czy to dzien czy noc, kreci mi sie w glowie i moge zasnac na stojaco. Pomimo tego ze spie 9 godzin dziennie, dalej zasypiam i ciagle czuje okropne zmeczenie. Do tego potwornie pocą mi sie dlonie i stopy, normalnie moge zostawiac mokre ślady :/
Z chlopakiem nie Zabezpieczalam sie od 3 lat, stosowalismy stosunek przerywany, zawsze wyciągał w ostatnim momencie.
Czy to moze byc ciąża ? Jakie wy mialyscie objawy ?
Aha i dodam jeszcze ze zrobilam wczoraj test strumieniowy i wyszedl negatywny.
Czy mozliwe ze test nie wykrył ciąży ?
Ps. Nie staram sie o dziecko. Ale także nie boje sie ewentualnej ciąży.
Test myli się tylko w jedną stronę. Właśnie w tą, że pokazuje Ci, że nie jeseś w ciąży, a jesteś. Każda kobieta ma inne objawy ciąży. U mnie akurat były to zmiany związane z przemianą materii, normalnie przed ciążą bywałam w toalecie z 3 razy dziennie, w ciązy przez 3 dni potrafiłam nie iść do toalety:) (nie mówię o siku :p ). Poza tym mi było bardzo zimno. Bolały piersi i brzuch jak na okres i byłam zmęczona. Ale tak jak napisała aniaslu możesz mieć problemy z tarczycą, albo jakimś innym schorzeniem Pozdrawiam
 
Test nie musi być miarodajny ;) mnie 2 wyszły negatywne: w 35dc i 40dc ;) co do objawów, to może być ciąża a może być coś innego :) dlatego najpierw zrób test z krwi, to zobaczysz czy to ciąża czy szukać czegoś innego :)
pozdrawiam :)
 
A ciemnienie sutków i brodawek, oraz nie wiem jak to okreslic... takie jakby grudki na brodawkach... to może być objawem czegoś innego ? Bo nigdy tak nie miałam a informacji na ten temat nie mogę znaleźć :/


Ja to mam pecha :D zrobiłam dzisiaj test i okazalo sie ze jest zepsuty, ta strefa świadcząca o ciąży zalala sie barwnikiem, po kilku godzinach na niego spojrzalam to barwnik wyblakl a zostaly dwie kreski w okienkach :p
Wiecej tego nie robie. W poniedziałek ide na krew :)
Za duzo nerwow przy tych testach domowych.
 
Rozwiązanie
Do góry