reklama

Po drugich urodzinach - ulubione zabawy

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez nikita33, 15 Marzec 2006.

1. nikita33

nikita33 Fan(ka)

BYł już wątek o zabawach dla ponad - roczniaków. A w co bawią się najchętniej Wasze dwu - trzylatki?

U nas ostatnio zabawki raczej leżą w kącie, za to wszelka technika jest na topie - aparat typu "małpa" - Filip sam robi nim zdjęcia (oczywiście bez kliszy), wszelakie radyjka, samochodziki.... jednak przedłużająca się zima sprawia, że brakuje nam pomysłów na zabawy - ciastolina trochę się już znudziła, zabawa w robienie "zębów" z chrupków kukurydzianych i przeglądanie się potem w lustrze też.... jak byl ładny śnieg to wychodziliśmy na dwór z łopatką i się kopało, ale teraz już się nie da...

no i wogóle napiszcie, w co bawią się wasze dwu - trzylatki, może zrobimy jakąś listę?

pozdrawiam
    nikita

2. Katka

Katka Użyszkodnik ;)

U nas podobnie,zabawki sa nie potzrbne za bardzo,albo pojedyncze sztuki.
    Ostatnio zabawy,tez opieraja sie glownie na nasladownictwie.
    Nasza top lista:
    1.Zabawa w psa Pimpka - obwiazuje Zuzi pasie paskiem od szlafroka i chodzimy po domu/na dworze za smycz sluzy nam szalik;i moj piesek szczeka na golebie,robi siusiu,czeka na pania przywiazany do drzewa(noga od stolu)itp
    2.Zuzi jest mamusia a ja mala dzidzia bez zabkow (jak moiwi) i karmii mnie mlekiem,kladzie spac
    3.Zabawa w sklep
    4.gotowanie zupy z piany w wannie
    5.pomaganie mi w kuchni,bardzo lubi przyprawiac,ubijac mieso,rozbijac jajka :)
    6.puszczanie baniek na dworze gdy wieje wiaterek,i lapanie ich
    7.Malowanie farbkami
    8.Zabawa w kurnik,Zuzia jest kura a ja skradajacym sie lisem
    A tak poza tym to pelna improwizacja.Wszystko zalezy od dni,trudno to spisac/rzypomniec sobie.

Pzodrawiam

3. reklama
  4. Juluś

Juluś Zaciekawiona BB

1. W zoo
    2. w konika ale naszczęście to tata jest konikiem
    3.W przedszkole
    4.w samoloty
    5.W lekarza
    6.w aptekę
    7.w pielęgniarkę

5. marika

marika Fanka BB :)

dawno tu nikt nie zaglądał może się to zmieni:)
    ja z moją córcią ostatnio robimy wyklejanki, kupujemy wycinanki i rozdzieramy po troszkę z każdej kartki małe kawałki, następnie rysujemy liścia, kwiata(wszystko zależy od wyobraźni) i przyklejamy do kwiatka z wydartych kawałków płatki:-D efekt jest super-a ile radości!
    pozdrawiam(piszcie o pomysłach bo zbliża się zima!)

Poleć forum