reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY)

Dziewczyny sms od Angun :
"Oto mój synek Artur. ur. SN o godz 14:30, waży 2650g. mierzy 51 cm. pozdrawiamy wszystkie BB ciocie!!"

W osobnym mms dostałam zdjęcie z tym ze mam problem je wrzucić i w związku z tym do której mogłabym je wysłać żeby je wrzuciła (ja nie mam kabelka do mojego starego fona)...
 
reklama
Dziewczyny wiadomość od naszej SSabriny:
12:58: "Dzisiaj wychodzimy, mielismy oboje infekcje i bralismy antybiotyk, ale juz jest ok. Mam problem z cycami bola i nawal mnie dopadl i prez te wklesle brodawki maly nie umie ich chwytac, odciagacz poszedl w ruch. A jak tam brzuchatki ktos sie jeszcze rozpakowal? Pozdrow dziewczyny. Ssabrinaa"
 
Kolejny sms od Niuniunia20 godz 20:20

"Przedstawiam Wam moją córeczkę Wiki ur. 18.11.11 o godz 16:35 przez cc. Ma 3210 gr, 54cm i 8 pkt.Opiła się wód dlatego tak mało pkt.Jest śliczna."

oczywiśce złożyłam gratulacje, napisałam, że wszystkie trzymałyśmy kciuki :)

"Dziękujemy bardzo :* najgorszy ten ból brzucha, znieczulenie już tylko na stopach.Nadal nie mogę uwierzyc, że to już. "
 
Ostatnia edycja:
Sms od SSabriny: :-)
17:31:" Pogratuluj nowo rozpakowanym dziewczynom a jeszcze oczekującym dużo cierpliwości. Tesknie za wami dziewczyny, my juz w domku jesteśmy, zagladne do was jak tylko wszystko jakos ogarne a wolno mi to idzie po tej cesarce. pozdrowionka dla dziewczyn:) SSabrinaa
 
Wiadomość od naszej Angun: :-)

15:26:"Jutro idziemy do domku. Malutki miał podwyższoną bilirubine i naswietlali go. Jest dzielny, ładnie ssie z piersi. Pozdrawiamy wszystkie ciotki! ps. Jestem ciekawa , kto jeszcze się rozpakował jak nas nie ma. Jak tylko sie ogarniemy w domku, to sie odezwiemy"
 
reklama
Do góry