reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY)

Urodzilam dziewczynki.
Kurcze , ciążę szczeze polecam ale porodu nie.
Ale dalam radę SN tylko z gazem. Cudowny wynalazek i wszystkim polecam.
Więc synus jest oczywiście przesliczny , ma 50 cm i waży 3120 gr.
Cycka ssal ale nie wiem czy coś wyssal. Teraz śpi jak aniołek. Ja tez juz muszę. Zdjęcie w środę, bo z iPhona nie mogę dodać na forum.
Czuje sie super, najchętniej juz bym do domu poszła. Mini proklamowania i mam jeden szew, ale jakoś go nie czuje.
Dobranoc. Zobaczymy jak minie pierwsza noc.
 
reklama
12:58:
"Drogie forumowiczki. Dziś musiałam zgłosić się do szpitala. O 9:15 był 1 cm rozwarcia i lekkie już widoczne skurcze. Na USG mała waży 3615. Podłączyli mi folej (???) . Teraz skurcze są mocniejsze. Lekarka powiedziała że już może dziś dzidzia się zjawi. pozdrawiam Justynaz"

Napisałam że wszystkie trzymamy mocno kciuki. Życzyłam szybkiego i bezbolesnego;-) porodu..
 
Kochane kolejna wiadomośc od Justynaz:
"A my dalej zapakowane. Ale dziś już bez śniadania. Czekamy na wizytę i przenoszą nas na porodówkę. Kroplówka i do dzieła."
 
Dziewczynki, dostalam wiadomość od Aneczka87: :-D
15:05" Hej tu aneczka87 z bb. Chcialam doniesc ze nasza Zosienka przyszla na swiat dzisiaj o 8:50SN. dl 56 waga 3820 pkt 9. na porodowke trafilam pare minut przed 7, reszte opowiem jak dotre do domu. jestem wykonczona mala caly czas na cycu a jak nie to placze. pozdrawiam wszystkie cioteczki. Ania i Zosiek"
 
dzisiejszy sms od naszej martttiki:
09:27: "Hej Gosia:) powoli dochodze do siebie po zabiegu, walcze z malym zeby jadl cyce ale i tak beda go dokarmiac bo ma niska wage:( teraz badaja go czy wszystko jest ok. Pozdrow wszystkie forumowiczki:)"
 
Witam Dziewczyny:) W końcu już jesteśmy rozpakowani po 14 dniach po terminie. Mała urodziła się w czwartek 24.11. o 12:24 przez CC. Jest słodka i kochana:) Waży 3810 a jaka długa to nie wiem bo tu mierzą przy wypisie. Do domu wrocimy chyba jutro. Pozdrowienia:***
 
reklama
Bardzo na szybko napiszę, bo właśnie wróciliśmy ze szpitala, że 22 listopada o 11.20 urodziła się, przez cc jak to było zaplanowane, Lena. Ważyła 2900 mimo wagi 3500 z usg. 54 cm długość, 10 pkt. Zdrowa i śliczna. Reszta później jak się ogarnę.
 
Do góry