reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY)

Sms od Katerinki 21:30:

Do forumowych ciotek: ja nie mogę zasnąć, ostatnio spałam w sobotę rano... była teraz pediatra, obiecała dać mi dzidzię o 5 rano. Jutro uruchomię laptopa, to wrzucę zdjęcia i doczytam co u Was. Buziaczki
 
reklama
Wiadomość od naszej Madzia737:
11:15: " Hej! Jestem na porodówce, mówią, że dzisiaj urodzę. Skurcze co 5 minut i na razie 3 cm rozwarcia. Trzymajcie kciuki za Majcie żeby to nie było za wcześnie. madzia737"
Odpisałam Jej, trzymamy wszystkie kciukasy z całych sił, że wszystko będzie dobrze!

Sms sprzed chwili od madzi737:
11:30: " Dzięki! Na razie jest znośnie, maszeruje po porodówce, a zaraz wsiadam na piłkę:) "

 
Sorki ze tak pozno ale nie mialam wczesniej dostepu do kompa.
Napisalam sms-a do naszej angie80
10:00
"Przekazalam jej wasze gratulacje oraz ze wszystkie trzymamy mocno kciuki za nia i za Kingusie"

sms od angie80 10:11
"Podziekowania dla wszystkich dziewczyn od niej i od Kingi.Da nam znac jak juz bedzie cos wiedziala wiecej.Czy ktos jeszcze sie rozpakowal przez weekend?Caluski dla wszystkich."

Ja :
"Napisalam jej ze w niedziele rozpakowala sie nam Katerinka_2 a ze dzisiaj ma miec CC kati82 a i ze jeszcze Madzia jest w szpitalu i rodzi."

sms od angie 10:40 :
"Dzieki i Gratulacje dla Katerinki i trzyma kciuki za Kati82 oraz za Madzie zeby jak najszybciej urodzila zdrowego malucha."
 
Dziewczyny, teraz dopiero doszedł mi sms od madzi (nie wiem czemu z takim opóźnieniem):
19:58: " Maja już z nami, ur. 18:30, 3300g, 56 cm. zdrowiutka"


Wiadomość sprzed chwili od Ewa87:
23:27: "Ja jestem w szpitalu, cały dzień miałam skurcze, teraz tez mam, ale jeszcze nie ide na porodówkę. Już mnie nie wypuszczą. Napiszę co jutro powiedzą. Na razie boli. Trzymajcie kciuki. Ewa87"
 
wiadomość od naszej Ewa87 - po 4 wymieniłam z Nią kilka smsów, ale nie dałam rady wejść na kompa, bo mój spał w pokoju w którym mamy komputer, nie chciałam Go obudzić:

01:24:" Wiem, że późno, ale muszę napisać :) Urodziłam córeczkę. Sandra, waga 3250g, godz. 00:35, a więc już 1 listopad:)) pozdrów dziewczyny"

pogratulowałam, napisałąm, że dam Wam znać, Ewa odpisała:

04:20: " Dziękuję:) malutka jest śliczna, a ja z wrażenia nie mogę zasnąć, jak będziemy w domku to od rzu dam znać na bb"

04:37: "Nie wiem ile ma dlugości. Nawet nie powiedzieli. Urodziłam na izbie na łóżku, nie dowieźli mnie na KTG na porodówkę. KTG pokazywało słabe skurcze, potem jak już odłączyli to 30 minut i miałam parte. Nie wiem jakim cudem tak szybko. Z OM to 41 tc, a z USG 40 :) Głodna jestem jak wilk, a na razie mnie głodzą"

Odpisałam, że tylko się cieszyć, że tak szybko, czekamy na foto malej Sandry, i żeby spróbowała się zdrzemnąć, bo jak emocje opadną to musi mieć siłę:)
 
Wpadłam na chwilkę właśnie dostałam wiadomośc od Bryszki a ona ja od kati81 tylko nie ma jak przekazać

KATI NAPISAŁA O 19

"Dziś rodzę trzymaj kciuki"

i do dziś żadnych wieści..

​Bryszka pisze że ma na jutro termin jak narzie cisza..:)pozdrawia
 
Dziewczyny,znalazlam wiadomosc o naszej ptencer dzisiaj i z tego co tam pisalo to dziewczynki moga juz byc z mamusia :-D

Wiadomosc jest z 25.10 :-D
hej dziewczynki, ja nadal w trojpaku, ale po wczorajszej wizycie dowiedzialam sie, ze mam juz 2cm rozwarcia, szyjki praktycznie nie ma i mam dzisiaj o 20 zglosisc sie na oddzial. Jak porod sam sie nie rozkreci do jutra, to dostane oksytocyne na skurcze, wiec prawdopodopbnie dziewczynki bede juz jutro na swiecie. Trzymajcie mocno za nas kciuki
 
Napisałam do Kati 82 co słychac zeby cos nam napisała co u niej..
Opisała
"Moi rodzice złapali złota rybke,mieli 3 zyczenia,chcieli cos słodkiego,cos interesujacego i cos do zabawy.Po 9 miesiacach trafiło im sie 3 w 1.Urodziłam sie ja Klaudia 31.10.2011 o godz.20:26 mam 3600gr 10pkt.Jestem zdrowa i sliczna.Informuja szczesliwi rodzice.
 
reklama
kochane dostałam w nocy 2 sms od Margany:
23:50 "jestem na porodówce. Rozwarcie na 2 cm. Skurcze słabe, zaraz dostanę kroplówkę. No nareszcie!!"

i drugi :-):-):-):-) godz 5:27 "Natalka urodziła się zdrowa 2.11.2011 o godz 3:20 SN. 4200 g., 57 cm, 10 pkt. Głodna"
 
Do góry