reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po drugiej stronie Brzuszka - zdjęcia Sierpniowych maluszków!!! :)

Jagoda słodziunia jest po prostu!!

All-me cudny dzidziuś a jaka kruszynka!
 
reklama
Jagoda...jaka cudna dziewczynka! a jaka strojnisia...:-)

All-me...malutka cudna, ale rzeczywiście malutka...ja bym nie wiedziała jak ja podnieść...mój Marcelek tez będzie mało wazyl, wiec podejrzewam, ze będzie maluszek tak samo...jak to jest, ze człowieczek taki maly a radość taka ogromna! :tak::-)
 
All-me - ona jest śliczna! Taka drobniutka, w tym łóżeczku to pół szafy jeszcze można obok niej zmieścić :D Musi być cudna na żywo - zazdroszczę!
 
Jagoda , All-me śliczne macie te córeczki , takie maleńkie kruszynki , już zapomniałam jak to jest mieć takie maleństwo
 
Jagoda, Shisha, All-mee gratuluje cudnych maluszków niech wam rosną zdrowo!!!
patrzę na te zdjęcia i nie wierzę że za chwilę sama i każda z nas będzie tulić takie maleństwo, patrzę na mojego szkraba prawie półtorarocznego teraz jak śpi w łóżeczku i jest taki wielki (83cm)
 
shisha, Twój chłop jak dąb :). śliczny synek, niech zdrowo rośnie!!!!!!! wielkie gratulacje!!!

all-me, za to Twoja córeńka to prawdziwa kruszynka :), dla was również duuuuuużo zdrówka !!!!
 
reklama
Do góry