reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po drugiej stronie brzuszka :)

reklama
Mi obojętnie! Czytajcie luuudzie :D może zmotywuje jakąś przyszłą mamę i nie będzie się bać!!! :D

Do zamkniętego wątku Fazerka dała link :) a jeszcze jest jeden wątek o porodach widziałam.
 
Ten watek jest publiczny, wiec chyba chodzi o to by sobie mogli zainteresowanie podczytywac o tym jak to jest zaraz po porodzie, a ten ukryty/zamkniety to glownie dla zdjec :p Przynajmniej tak zrozumialam.
tylko nie wiem czy jak narobimy tyle wątków to damy radę je nadrabiać bo teraz to jest powiedxmy luz a później maluchy nie koniecznie dadzą nam tyle swobody.

Tak, ale ja np wolę w zamkniętym napisać o porodzie, po porodzie i przy okazji wrzucić fotkę.
Tutaj o tym nie napiszę.
No i własnie nie każda będzie chciała o takim zdarzeniu w sumie bardzo intymnym opowiadać na gpublicznym wątku, raz ze różni ludzie to czytają często nie mając co ze swoim życiem zrobić a są też osoby które obawiają się podczytywania.
 
To najwyżej te co nie będą się chciały dzielić to napiszą na wątku zamkniętym.

Ja np czytałam historie porodowe u dziewczyn z innego miesiąca (już nie pamiętam z którego) bo chciałam wiedzieć jak to wszystko wygląda. Ta świadomość mnie trochę uspokoiła. Także no niektóre dziewczyny z tego korzystają i wcale nie w jakimś złym celu :)
 
Z tego co ja zrozumialam to dziewczyny prosily o dwa watki, jeden zamkniety/ukryty zeby nikt obcy nie widzial zdjec maluszkow (ten jest w trakcie realizacji) i drugi o tym by pisac o naszych maluszkach (stad ten watek) :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fazerkamm a nie lepiej ten wątek zrobić jako zamknięty - odznaczyć opcję otwarty. Będzie widać tylko tytuł a będą mogły wejść tylko dopisane osoby.
Kochana odznaczyłam opcje "otwarty", wątek automatycznie zrobił się zamknięty.. i czy inne osoby mogą tu pisać? hmmm bo mam wrażenie nie.. ale może i się myle... jak dopisać tutaj osoby? hmmm
 
Do góry