reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po drugiej stronie brzuszka :)

Fazer...no ja właśnie też nie wiem jak dopisac osoby ale widziałam gdzieś, temat tak jak u nas ale ja tam wejść nie mogłam
edit
na marcówkach 2016 tak jest, że temat widać ale wejść nie można np w temat (marcowe brzuszki)
 
reklama
Fazerkam, pewnie masz rację ale mi też ciężko określić cokolwiek, bo ja mam tak jak Ty więcej uprawnień i mam więcej możliwości.
 
Mnie się wydaje że trzeba wysłąć wiadomości prywatne z tzw zaproszeniem do dziewczyn które mają być w tym zamkniętym wątku:)
 
tak samo u nas na majówkach, temat jest widoczny ale dostęp mają tylko wybrane osobu ,musisz powysyłac zaproszenia do tych co mają należeć:)
 
Hej czy jest juz watek zamkniety? Break mi czasu Aby byc na bieżąco na ogólnym wątku wiec sie nie orientuje a chciałabym miec dostęp :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daria do watku zamkniętego maja osoby ktore sa mniej wiecej na bieżąco na innych watkach ponieważ watek zamknięty jest glownie do wstawiania zdjec ktorych nienchcemy by ktos "obcy" oglądał :)


Kobitki kiedy u Waszych maluchow byla pierwsza kupka??

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Daria do watku zamkniętego maja osoby ktore sa mniej wiecej na bieżąco na innych watkach ponieważ watek zamknięty jest glownie do wstawiania zdjec ktorych nienchcemy by ktos "obcy" oglądał :)


Kobitki kiedy u Waszych maluchow byla pierwsza kupka??

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
smułka na drugi dzień
 
Do góry