reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po drugiej stronie brzuszka :)

Asiak, nie trzeba dopajać, bo jak dziecko ssie pierś to najpierw się napije, a dopiero potem najada. Tak skonstruowany jest nasz pokarm.
 
reklama
Asiak, nie trzeba dopajać, bo jak dziecko ssie pierś to najpierw się napije, a dopiero potem najada. Tak skonstruowany jest nasz przokarm.
No niby tak ale przy 30+ mimo wszystko wydaje mi się, że i mama i maluch się mėczą.Ja starszą córkę pamiętam, że przy karmieniu po jakimś czasie przepajałam ją glukozą i myślałam że teraz jest podobnie z przepajaniem.Jutro będzie położna to się podpytam.
 
Hej dziewczyny :) takie głupie pytanie mam :D za 2 dni planujemy wybrać się na pierwszy spacer. I ja mam taką zagwozdkę... Co jeśli trzeba będzie dzidzie przewinąć? Przecież nie będzie gdzie. No bo nawet jakbym chciała na ławce w parku to przecież może być za zimno. Więc jak się to robi w terenie? Hehe nie śmiejcie się ale naprawde nie mam pomysłu :p
 
Jak będzie zima to nasze dzieciaczki juz mniej wiecej beda mialy uregulowane procesy kupkpwe[emoji14]to po prostu bedziesz wychodzila na spacery w czasie co jest.male prawdopodobienstwo zrobienia kupki, a jak sie zdarzy to w sekundę przebierzesz bo będziesz wprawiona albo wejdziesz do jakiegoś sklepu, klatki, pomieszczenia gdzie zapytasz czy mozesz przebrac ;)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy sie po drugiej stronie brzuszka, jesteśmy juz w domku [emoji106][emoji5]
Uczymy sie siebie nawzajem z Jasiem
Pierwsza noc za nami, zrobił jedną koncertowkę to wydaje mi sie ze nie jest zle [emoji848]
Dzien zaczynamy koło 5/6
I tym sposobem teraz mamy dłuższe spanie, "my" ale mama musi sie za jakieś obowiązki domowe zabrać i oporządzić siebie.
Jestem po cesarce wiec troszkę wolno mi idzie wszystko ale wierze ze szybko sie wygoje [emoji5]
Nie mogę sie doczekać pierwszego spaceru!
Po ilu dniach wychodzilyscie?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja na drugi dzien jak wrocilam do domu wyszlam na werande na ok 10min i tak przez trzy dni wydluzajac czas i na czwarty na spacer :) z tym ze u mnie inna pogoda niz w pl




Jaki numer pampkow nosza Wasze dzieciolki? My 2 :) w jedynki juz sie nie mieścimy, w rozmiar 56 tez juz mało co :o a z Maksiem to ze trzy miesiące 56 nosilismy.
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My nosimy jeszcze jedynki :)

Na pierwszy spacer wyszliśmy po tygodniu. Wcześniej 3 dni werandowania. Akurat ładna pogoda wtedy była:) tak naprawdę to kiedy był pierwszy spacer było uzależnione od mojego samopoczucia bo ja też po cc i mieszkam na 4 p bez windy więc musiałam dojść do siebie tak żeby bez problemu zejść na dół.
 
Do góry