reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po ilu dniach od transferu blastocysty wyszedł wam pozytywny test ciążowy?

MagiM

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2022
Postów
76
Cześć dziewczyny,
jak w temacie (chodzi mi o test z moczu i widoczny "cień cienia:)).
Wiem, ze ten temat już był, trochę poszukałam w starych watkach, ale mam siły się przez to wszystko przebijać.
Zatem napiszcie, proszę, jak to było Was.
U mnie dziś, piąty dzień po transferze (był ok. 11 w zeszły czwartek), mocz z rana, z 5 godziny, negatyw.
Wiem, że to nic wielkiego, ale w połączeniu po plamieniu po zmianie katetera w czasie zabiegu niepokoi mnie.
Dzięki
 
reklama
Cześć dziewczyny,
jak w temacie (chodzi mi o test z moczu i widoczny "cień cienia:)).
Wiem, ze ten temat już był, trochę poszukałam w starych watkach, ale mam siły się przez to wszystko przebijać.
Zatem napiszcie, proszę, jak to było Was.
U mnie dziś, piąty dzień po transferze (był ok. 11 w zeszły czwartek), mocz z rana, z 5 godziny, negatyw.
Wiem, że to nic wielkiego, ale w połączeniu po plamieniu po zmianie katetera w czasie zabiegu niepokoi mnie.
Dzięki
Hej, u mnie 4dpt cień cienia cieni, beta 5,1 i potem rosła 🙂
 
U mnie 7 dpt była już widoczna kreska. Nie żaden cień cienia. Ale bety nie badałam.
 
Na 2gi dpt trafiłam do szpitala z powodu omdlenia spowodowanego powiklaniami po punkcji, robiono mi co drugi dzień będę. Wyniki: 4dpt Beta 5.1, 6 dpt Beta 1, 8 dpt lekarz zasugerował że nic dobrego tto nie wróży, doatalqm histerii z której szybko się otrząsnęłam. Tego samego dnia mialam betę ponad 9, kolejna ponad 38, kolejne badanie wykazywało ponad 150 a następna 2181.. testu nigdy nie robiłam Beta była dla mnie kluczową.
 
Na 2gi dpt trafiłam do szpitala z powodu omdlenia spowodowanego powiklaniami po punkcji, robiono mi co drugi dzień będę. Wyniki: 4dpt Beta 5.1, 6 dpt Beta 1, 8 dpt lekarz zasugerował że nic dobrego tto nie wróży, doatalqm histerii z której szybko się otrząsnęłam. Tego samego dnia mialam betę ponad 9, kolejna ponad 38, kolejne badanie wykazywało ponad 150 a następna 2181.. testu nigdy nie robiłam Beta była dla mnie kluczową.
ta spadająca bhcg to było pozostałość np po ovitrelle on fałszuje wynik bhcg. Później Beta rosła bo zagnieździł się zarodek
 
W 2 dpt trafiłam do szpitala z powodu omdlenia-powiklania po punkcji. Robilii co dwa dni badania bety. W 4 dpt Beta 5, 6 dpt Beta 1, 8 dpt lekarz zasugerował ze nic z tego nie będzie, przeszłam chwilowa historię, z której szybko się otrzasnelam, kilka godzin później Beta 9, następnie Beta 39, następnie ponad 39, następnie ponad 109 a następnie 2181. Tak więc najlepiej robić tak jak wskazuje lekarz na 9 dpt. Nigdy nie robiłam testu, Beta jest najbardziej miarodajna. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry