reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po jakim czasie objawy alergii pokarmowej?

Dona24

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Styczeń 2010
Postów
20
w środę dałam mojemu małemu 20 ml soczku brzoskwiniowego, dobrze to przyjął, smakowało mu, następnego dnia dałam mu 40 ml a potem mój mąż dał mu jeszcze raz tyle bo nie wiedział, że ja dawałam ;/ w sobotę małemu wyskoczyły takie małe czerwone krostki, porę na nóżkach jedna na buzi i na rączce... Zastanawiam się czy to może być od tej brzoskwini? Czy to nie za wiele czasu, prawie 2 dni... W piątek już nie pił tej brzoskwini i jeszcze nie miał żadnych krostek.
 
reklama
Nie, u nas nie ma w rodzinie żadnej alergii, mały do tej pory wszystkie nowe pokarmy dobrze znosił. Co prawda nie było ich jeszcze dużo, marchew, jabłko, ziemniak por... potem dopiero ta brzoskwinia. Nie miał wcześniej żadnych wysypek itp. dopiero teraz te parę krostek. Zmieniam mu jeszcze mleko z Comfort na Bebiko ale to już prawie tydzień zmieniam i nic wcześniej nie było.
 
w środę dałam mojemu małemu 20 ml soczku brzoskwiniowego, dobrze to przyjął, smakowało mu, następnego dnia dałam mu 40 ml a potem mój mąż dał mu jeszcze raz tyle bo nie wiedział, że ja dawałam ;/ w sobotę małemu wyskoczyły takie małe czerwone krostki, porę na nóżkach jedna na buzi i na rączce... Zastanawiam się czy to może być od tej brzoskwini? Czy to nie za wiele czasu, prawie 2 dni... W piątek już nie pił tej brzoskwini i jeszcze nie miał żadnych krostek.

mozliwe ze po 2 dniach wyskoczylo. odstaw narazie to i nie podawaj soku brzoskwiniowego. Odczekaj z 3 tyg i spróbuj ponownie.
 
Do góry